לטייל בעולם כשר בלי לשלם יותר
Phone
03-5095200

צפון איטליה
צפון איטליה היא מעברים בין טבע דרמטי לאגמים שלווים בין עיירות ציוריות למחזות שייקספיריים - הרי הדולומיטים העוצמתיים לצד אגמים ועיירות ציוריים, היסטוריה עתיקה ותרבות עשירה, וערים בלתי נשכחות כוורונה וונציה - החוויה האיטלקית במלואה.

צפון איטליה

טיול כוכב כשר למהדרין!

תוכנית הטיול: מחירים ותאריכים:

יום 1
יום ד' # תל אביב > ויצ'נזה > מרוסטיקה
מפגש הקבוצה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה לצפון איטליה. לאחר הנחיתה נעשה דרכנו לעבר העיר ויצ'נזה אחת הערים העשירות בחבל ונטו ועירו של האדריכל הדגול בן המאה ה-16 אנדראה פלאדיו. נסייר בויאה פלאדיו נצפה בתאטרו אולימפיקו הפופולרי ונראה את הבניינים האלגנטים שתכנן פאלדיו. משם נמשיך לעבר מארוסטיקה עיירת השחמט המפורסמת נראה את הכיכר בה מתקיים בכל שנה זוגית משחק השחמט ונצפה במצודה המוקפת חומה מעל הכיכר. בסיומו של יום נגיע לבית המלון.

יום 2
יום ה' # ונציה
את היום נקדיש לעיר היחידה במינה – ונציה עיר התעלות והגונדולות טיול לאורך התעלות והגשרים יוביל אותנו אל הגטו היהודי הראשון בעולם על בתי הכנסת שבו. נראה את הגראנד קאלה וגשר הריאלטו נגיע אל כיכר סן מרקו – כיכר היונים, נצפה על הקמפנילה, ארמון הדוג'ים וגשר האנחות. נוכל לקנות משפע המזכרות. המעוניינים יוכלו לשוט בגונדולות (בתשלום) או לבקר באי מורנו או בורנו (בתשלום) בסיום היום נשוב למלון.

יום 3
יום ו' # פאדובה
היום ניסע אל עבר עירו של הרמח"ל פאדובה נחצה את הכיכר המרכזית המפורסמת, פיאצה דה לה ואלה, המעוטרת בפסלים ומוקפת בתעלת מים. משם נמשיך דרך רחוב מרכזי אל הגטו היהודי ונצפה בבית הכנסת הפעיל. נצפה באוניברסיטה המפורסמת ונראה את כיכר ERBE המוקפת שווקים ססגוניים. משם ניסע, באם יתאפשר, אל מפעל משקה הגראפה המפורסם של משפחת פולי ונוכל לקנות גראפה כשרה. בתום הסיור נחזור למלון הכנות לשבת, תפילה וסעודת ליל שבת.

יום 4
שבת # צפון איטליה
לאחר התפילה וסעודת השבת נצא לסיור רגלי עם מלווה הקבוצה.

יום 5
יום א' # הרי הדולומיטים
יום קסום של רוגע ונופים באלפים האיטלקים. אל הרי הדולומיטים ניסע דרך נוף הרים פראי, אגמים, עיירות וכפרים ציוריים נעפיל אל ההרים. באם מזג האוויר יאפשר המעוניינים יוכלו להעפיל ברכבל לאחת הפסגות היפות לתצפית מרשימה (בתשלום). לעת ערב נשוב למלון.

יום 6
יום ב' # ורונה
יום מהנה לפנינו את הבוקר נעשה בדרכנו לעירם של רומיאו ויוליה- ורונה. נצפה באמפיתאטרון הארנה ובכיכר המקיפה אותו. משם נלך לאורך העיר העתיקה אל המרפסת המפורסמת עמוסת המבקרים. נראה את כיכר ERBE שדוכני שוק רבים מקיפים אותה. נצפה בבית הכנסת על שם ריטה רוזני. משם נוכל להצפין אל העיירה ריבה דל גרדה (בתשלום) נבקר במפלי ורונה המדהימים הנשפכים אל אגם גרדה ובעיירה היושבת בצפון האגם. לעת ערב נשוב לבית המלון.

יום 7
יום ג' # סירמיונה > בורגטו > תל אביב
את יומו האחרון של טיולנו נפתח בביקור בעיירת הנופש הציורית סירמיונה היושבת לשפת אגם גרדה. נראה את מבצר סקאליג'רי מימי הביניים החולש על מבואות העיירה, נסייר בסימטאותיה. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לשוט בסירות מהירות באגם לתצפית על סירמיונה ולהינות מהפירות האקזוטיים והטעימים שבדוכן הפרי. משם ניסע לעבר העיירה בורגטו עיירת הטורטליני היושבת על נהר המינצ'ו. נטייל בה ונראה את גלגל טחנת הקמח ששימש את בני העיירה. בסיום במידה ויוותר זמן נוכל לנצלו לקניות. טיולנו הגיע לסיומו. לקראת ערב נגיע לשדה התעופה ונמריא חזרה ארצה.

המחיר כולל :
- טיסות: טיסות בינלאומיות בחברת שכר (צ`רטר), על פי המסלול. - בתי מלון: בדרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים. - תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג לבצוע התכנית. - כלכלה: חצי פנסיון מורחב כשר. ובצהרים הכנת עצמית של כריכים. - מלווה קבוצה: מנוסה ושומר מצוות, שיעמוד לרשותך במרוצת כל תקופת הטול. - סיורי הכרות: וונציה, ורונה. - ביקורים מיוחדים: מארוסטיקה עיירת השחמט, פאדובה עירו של הרמח"ל. - טיפים: לנותני השירותים בחו"ל (למעט סבלות).
המחיר הנ"ל אינו כולל:

- שינוי במחירי תעופה המושפעים מהתייקרות היטלי הדלק והביטחון ומיסי נמלי התעופה. - טיפ למדריך הישראלי (מקובל €4 לאדם לכל יום טיול). - שינויים בשער המטבעות המקומיים לעומת הדולר מעל 2% מתאריך מתן ההצעה ועד לתשלום בפועל יחולו על הנוסע. - חובה לעשות ביטוח מטען, רפואי וביטול טיול ליוצאים לחו"ל, מיום ההזמנה של הטיול.

לתשומת לבך:

- ייתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות.

- ראה תנאים, הגבלת אחריות וסעיף ביטולים בקישור זה