לטייל בעולם כשר בלי לשלם יותר
Phone
03-5095200

טיול כוכב לשוויץ
טיול קסום ורומנטי אל אחד מהמקומות היפים באירופה! אגמים, פלגי מים ונהרות הטובלים בירוק, הנופים הנפלאים של האלפים, כפרים וערים עתיקות. הטבע בשיא הדרו ועוד חוויות מרתקות מחכות לנו בטיול שכולו שלווה וקסם.

שוויץ כוכב כשר למהדרין

חצי פנסיון כשר למהדרין

תוכנית הטיול: מחירים ותאריכים:

יום 1
יום ג' # תל אביב > ציריך > ברן
מפגש קבוצה בנתב"ג וטיסה לציריך. לאחר הנחיתה נסיעה לביקור בעיר ברן, בירתה של שוויץ. נעצור בגן הורדים לתצפית מדהימה על העיר היפה. נראה את הכיכר המרכזית, את בניין הממשל הפדרלי את מערת הדובים המפורסמת – סמלה של העיר. נשוטט להנאתינו ברחובותיה העתיקים ונצפה בשעון המפורסם במרכז העיר העתיקה ונמשיך לבית הארחה יהודי עם חדרי אירוח ומרפסות צופות לנוף.

יום 2
יום ד' # לוצרן > אינטארלנקן
נצא ליום טיול לעיר לוצרן . נבקר בעיר העתיקה ובגשר הפרחים המפורסם. ניסע לקניון הארה. כאן נצפה בתופעת טבע נדירה בה הרוח והמים חצבו בסלע נקיק תלול ומרשים. נצפה בנהר הרוגש מתחת לגשרי העץ ונהנה יחדיו מיופיו המהמם של הטבע. לאחר מכן ניסע לעיירת הקיט איטנרלאקן, השוכנת בין שני אגמים, נסייר ברחובותיה הציוריים והיפים. נחזור לבית הארחה לארוחת ערב ולינת לילה.

יום 3
יום ה' # בזל, קולמר, דרך היין
הבוקר נצא לעיר השניה בגודלה בשוויץ על הגבולות עם גרמניה וצרפת, נתרשם מהכיכרות המרכזיים, ונצפה על המרפסת שבה הכריז הרצל על הקמת מדינת היהודים. נמשיך לסיור בדרך היין, בסיום נשוב לבית הארחה ללינת לילה.

יום 4
יום ו' # אנגלברג, הר הטיטליס כולל רכבל
לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול לעיירה אנגלברג. נעפיל ברכבל לפסגת הר הטיטליס ונצפה בנןף המרהיב הנשקף ממנו. נטייל מעט על ההר במסלול הליכה רגלי וניצפה באגמים ובמפלים שעל ההר.ניכנס למערת קרח ונהלך על גשר חבלים מיוחד במינו. בסיום הביקור נשוב למלון התארגנות לשבת קידוש וסעודה.

יום 5
שבת # לינגנאו
לאחר קידוש וסעודות שבת, סיור רגלי עם מלווה הקבוצה באיזור המלון, נראה את המקווה הישן ובית הכנסת העתיק באיזור.

יום 6
יום א' # ציריך > שייט במפלי הריין > תל אביב
בבוקרו של יום ניסע לביקור במפלי הריין המרשימים. נשוט לעבר המפלים רבי העוצמה ונהנה מנוף מיוחד במינו של המפלים, נבקר בעיירה שטיין אם ריין עיירה מיוחדת  על גדות נהר הריין. משם נמשיך לציריך, נסייר באתריה המרכזיים נראה את העיר העתיקה ומשם נמשיך לשדה התעופה לטיסה חזרה ארצה.

* יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות.

המחיר כולל :
- טיסות סדירות, בקו תל אביב ציריך תל אביב. - בית הארחה כשר למהדרין כל השנה לינה בחדרים לשניים עם שירותים צמודים. - תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג לביצוע התוכנית. - כלכלה חצי פנסיון מהדרין: 5 ארוחות בוקר עשירות כשרות למהדרין אפשרות להכנת כריכים לצהריים (לחם וממרחים) 5 ארוחות ערב חמות במלון כשרות מהדרין פת ישראל וחלב ישראל, כולל 2 ארוחות שבת וקפה ועוגה לפני התפילה. - מלווה הקבוצה: מנוסה ושומר מצוות, שיעמוד לרשותך במרוצת כל תקופת הטיול.
המחיר הנ"ל אינו כולל:
- ביטוח מכל סוג שהוא לרבות ביטוח נסיעות וביטוח ביטול. - הוצאות אישיות כגון שתיה בארוחות, טלפונים, כביסה וכד'. - כל שלא נכלל תחת הסעיף "המחיר כולל". לתשומת לבך: - ייתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות. - ראה תנאים, הגבלת אחריות וסעיף ביטולים בקישור זה