לטייל בעולם כשר בלי לשלם יותר
Phone
03-5095200

קרנבלים באיטליה
טיול שהוא חגיגה! הקסם של איטליה – חבלי ארץ עם נופים יפיפיים ורומנטיים, ערים עתיקות, חופים מרהיבים, מצודות ותעלות. נזכה לחוויה סוחפת בקרנבלים התוססים ברחבי איטליה ונחווה מסורת של מאות שנים. חגיגה של צבעים, מוסיקה עליזה, תזמורות ומאות רקדניות ורקדנים הסוחפים את קהל המשתתפים לחוויה מדהימה! נבקר גם במרכזים שבהם צמחה מורשת יהודית מפוארת ונשמע על ההיסטוריה היהודית וההיסטוריה של איטליה – ערש התרבות המערבית. קסם של טיול! טיול כוכב פלוס – טיול כשר למהדרין!

קרנבלים באיטליה

כוכב פלוס כשר למהדרין

תוכנית הטיול: מחירים ותאריכים:

שנה שמינית, ברציפות! טיול כוכב פלוס.
חצי פנסיון כשר למהדרין – 4 קרנבלים באיטליה

יום 1.
יום ד': תל אביב – מילאנו – אגם גארדה
ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונמריא בטיסה סדירה (יתכן דרך יעד ביניים באיטליה) למילאנו. לאחר הנחיתה ניסע לביקור בבירת האופנה מילאנו בה נבקר באתרים המרכזיים. בתום הביקור ניסע לבית המלון שלנו בעיירה סירמיונה, ארוחת ערב ולינה.

יום 2.
יום ה': וונציה, קרנבל המסכות
יום מלהיב ומרתק לפנינו, ניסע לוונציה אל קרנבל המסכות הנחשב לתיאטרון הרחוב הגדול בעולם. נשוט בספינה פרטית אל האזור העתיק של ונציה, נגיע לגטו היהודי הראשון בעולם. נראה את בתי הכנסת. משם נלך בסמטאות העיר הלבושה חג, נחצה תעלות בגשרים המחברים בין האיים הרבים, בדרכינו לכיכר "סאן מרקו", בה נחוש כבר את האווירה התוססת והצבעונית של אחד הקרנבלים החשובים בעולם, עם המוני אנשים בתלבושות ומסיכות מקוריות מהמאה ה-18. משם נמשיך אל גשר "ריאלטו" המשמש מוקד משיכה למראות, צבעים, ותחפושות. באם הזמן יאפשר, יוכלו המעוניינים, לשוט בגונדולה באזור כיכר "סאן מרקו" (בתשלום). בתום הביקור נשוב למלון.

יום 3.
יום ו': ורונה – קרנבל ה"ניוקי"
לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לעיר ורונה שעל גדות נהר האדיג'ה ליהנות מקרנבל "הניוקי". נערוך ביקור רגלי בעירם של רומיאו ויוליה. נצפה בבית הכנסת המרשים על שם הפרטיזנית "ריטה רוזני". משם נמשיך דרך המדרחוב המרשים לחצר ביתה של יוליה והמרפסת המפורסמת. נפנה אל כיכר השוק "פיאצה ארבה" שדוכנים רבים מקיפים אותה ונצעד לכיוון הארנה להתרשם מהאמפיתיאטרון הרומי מהמפורסמים בעולם. בקרבתו נתמקם כדי לצפות ב "מצעד הגדול" של ורונה. המצעד עובר ברחובותיה המרכזיים של העיר ולאורך הנהר. אחה"צ נחזור לבית המלון להכנות לשבת, תפילה, סעודת ליל שבת ועונג שבת.

יום 4.
שבת: ורונה
לאחר התפילה וסעודת השבת נצא לסיור רגלי באזור המלון, יחד עם מלווה הקבוצה. במוצ"ש ניסע לבקר בעיירה סביב אגם גארדה/מרכז קניות.

יום 5.
יום א': צ'נטו, הקרנבל העתיק של אירופה
לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לחבל אמיליה רומאניה, לעיירה צ'נטו-עיירה עתיקה בנפת פאררה, בה מתקיים אחד הקרנבלים העתיקים במדינה, קרנבל עם מסורת ארוכה כדוגמת הקרנבל של ריו. החגיגה הגדולה, מידי שנה, עליזה, ססגונית וסוחפת. תוך מערבולת של צבעים, תחפושות, צלילי מוסיקה וריקודים. האירוע הייחודי של הקרנבל הינו ה'שיגור' של בלונים, ממתקים ומתנות, מתוך העגלות המשתתפות בקרנבל. לקראת ערב נשוב לבית המלון.

יום 6.
יום ב': ויצ'נצה – פאדובה
לאחר ארוחת הבוקר נצא לבקר בויצ'נצה עירו של אנדריאה פלאדיו הארכיטקט הדגול בן המאה ה-16 נסייר בעיר ונראה את הארמונות והמבנים המפוארים שהאדריכל תכנן, בתום הביקור ניסע לפאדובה עירו של הרמח"ל, המרכז היהודי בצפון איטליה לאחר גירוש ספרד. נסייר רגלית בין הכיכרות בעלות סגנון ארכיטקטוני שונה וייחודי. נטייל בכיכר הענקית "פראטו דלה וואלה" שמסביבה תעלת מים, משם נמשיך דרך המדרחוב המרכזי ונצפה בבית הכנסת לעת ערב נשוב לבית המלון.

יום 7.
יום ג': ויארג'יו – קרנבל הבובות 
עם בוקר ניפרד מצפון איטליה ונדרים לחבל טוסקנה-חבל ארץ יפה ורומנטי במיוחד, הטובל בנוף כפרי קסום. לעיירת החוף ויארג'יו – Viareggio – בה מתקיימת מזה שנים רבות מסורת עתיקה של בניית בובות ענק. קרנבל הבובות של ויארג'ו הנו אחד הקרנבלים הססגוניים באיטליה. לאורך הרחובות מתנהלת תהלוכה מסורתית של בובות ענק הנישאות אל על ומתארות דמויות ציבוריות ופוליטיות מאיטליה ומהעולם כולו- חגיגה של צבעים, מוסיקה עליזה, תזמורות ומאות רקדניות ורקדנים הסוחפים את קהל המשתתפים לחוויה מדהימה-חגיגה לעיניים. לעת ערב נגיע לבית המלון בחבל טוסקנה.

יום 8.
יום ד': פיטיליאנו – רומא – תל אביב
הבוקר נעשה את דרכנו אל העיירה "פיטיליאנו" בה שגשגה קהילה יהודית גדולה במאה ה- 18, נבקר במוזיאון היהודי ובבית הכנסת המשוחזר והעתיק. נבין למה העיירה מכונה "ירושלים של טוסקנה". בתום הביקור וסיום החוויה הייחודית והבלתי נשכחת ניסע לנמל התעופה של רומא ונטוס חזרה ארצה. הנחיתה ביום חמישי לפנות בוקר.

לתשומת הלב: יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים בלוחות זמנים של הקרנבלים, מזג אויר ו/או אחר.

המחיר כולל :
- כרטיס טיסה קבוצתי בטיסה סדירה. - מסי נמל ודלק כפי שידועים ביום ההזמנה וניתנים לשינויים. - אכסון בבתי מלון מדרגת תיירות טובה ו/או דרגה ראשונה, בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים. - בית כנסת עם ספר תורה. - חצי פנסיון מורחב, כשר כולל הכנת כריכים לצהריים. - אוטובוס תיירים ממוזג, לביצוע המסלול הנ"ל. - סיורים וביקורים כמפורט במסלול. הכל כלול (למעט שייט בגונדולה). - טיפים לנותני השירותים בחו"ל (לא כולל דמי סבלות). - מלווה קבוצה מנוסה בקרנבלים באיטליה, מצוות טיולי כשר ישיר.
המחיר הנ"ל אינו כולל:
- ביטוח מסוג כל שהוא (חובה להוציא ביטוח רפואי ומטען, ביטוח ביטול נסיעה, המכסה את כל ימי הטיול-8 ימים!). - טיפ למלווה הקבוצה הישראלי. - הוצאות אישיות, כגון שתייה בעת הארוחות, טלפונים וכד'. - כל שלא נכלל תחת הסעיף "המחירים כוללים". לתשומת לבך: - ייתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות. - ראה תנאים, הגבלת אחריות וסעיף ביטולים בקישור זה