לטייל בעולם כשר בלי לשלם יותר
Phone
03-5095200

פריז למשפחות
פריז, בירת צרפת, העיר הרומנטית ביותר באירופה. רחובות ספוגים בתרבות ויופי. שדרות שאנז אליזה, שער הניצחון, ככר הבסטיליה, נהר הסיין, מוזיאונים, בתי קפה ומורשת יהודית. כולל ביקורים מיוחדים בדיסנילנד, פארק אסטריקס, מונט פרנס, שייט על הסיין. מה צריך יותר מזה? שבוע קסום ב"עיר האורות".

פריז למשפחות

כוכב חצי פנסיון ללא שבת

תוכנית הטיול: מחירים ותאריכים:

יום 1
יום א': תל אביב > פריז
היום הגדול הגיע, ניפגש בנתבג, נשלח מזוודות, קניות בדיוטי פרי, ויוצאים לדרך !!! נמריא לפריז, אחת מהערים המפורסמות בעולם, ובהתאם לשעת הנחיתה נצא לסיור באתריה המרכזיים של פריז שדרות שאנז אליזה המרשימות והמצוידות במיטב חנויות האופנה ובתי קפה, שער הניצחון, ככר הבסטיליה, ככר וונדום והמונומנט המנציח את ניצחונותיו של נפוליון נראה את בית העירייה מהמאה ה- 19, הקונסיירז'רי ששימש כבית סוהר ממנו נשלחו אלפי נדונים אל הגיליוטינה, ארוחת ערב חמה ומשם נגיע למלוננו קבלת חדרים  והחלפת כוחות לקראת יום המחר.

יום 2
יום ב': פריז: פארק יורו דיסני
הבוקר נצא לבקר בעולמם של דונלד דאק, מיקי מאוס ושאר הדמויות דיסני האהובות, יורודיסני פריז הוא פארק השעשועים המצליח ביותר ביבשת אירופה, עם יותר מ-11 מיליון מבקרים בשנה דבר המעיד שלדיסני יש קסם מיוחד, ואין כמו לחזור למחוזות הילדות של טירת היפהפייה הנרדמת, ארץ לעולם לא של פיטר פן, ספינות פיראטים, מתקני שעשועים לרוב עצים מרובעים וצבעים מטורפים, והמבוך של אליסה. בתום הבילוי נשוב לארוחת ערב ארוזה ולינה.

יום 3
יום ג': פריז – יום חופשי – פארק מים (בתשלום)
יום חופשי לפנינו לסיורים פרטיים וקניות בפריז והסביבה.
המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) ליום אקשן רטוב במיוחד בפארק מים עם בריכה מקורה ומחוממת, אם לקפוץ ממפל גבוה נשמע לכם מלהיב או שאם חלמתם להיכנס למערבולות מים, אקוואה-בולבאר נוצר למענכם. זהו מתחם ענק של בריכות מכל הסוגים – בריכות גלים, ג'קוזי, תותחי מים, מפלים, סירות, 11 מגלשות מים ובעצם כל סוג של אטרקציה במים שניתן להעלות על הדעת. אם התעייפתם ממים תוכלו תמיד לשחק גולף, להשתזף בסולריום או ליהנות משלל אפשרויות נוספות.

יום 4
יום ד': פארק אסטריקס
פארק אסטריקס (Astérix) הוא הפארק השני בגודלו ובחשיבותו בצרפת, אחרי דיסני והוא נודע בהיותו פארק המתמחה ברכבות הרים. הפארק קרוי על שמו של גיבור העל אסטריקס, שכיכב בסדרת ספרי קומיקס מצליחה בצרפת הפארק נודע במיוחד ברכבות ההרים המהירות המצויות בו. לאמיצים מביניכם מציע הפארק את אחת מרכבות ההרים הגדולות בעולם, המכונה הרכבת של זאוס (Tonerre de Zeus), העשוייה כולה מעץ וביכולתה לנסוע במהירות של 80 קמ"ש. רכבת נוספת היא גודוריקס (Goudurix), אשר נוסעת לאורך למעלה מקילומטר ומבצעת שבעה לופים מאתגרים ביותר. לאחר ארוחת הערב, המעוניינים יצאו לסיור לילה בפריז המוארת (בתשלום).

יום 5
יום ה': פריז – סיור היכרות באתריה המרכזיים של העיר > תל אביב
את היום נשלים בסיור היכרות עם חלק מאתריה המרכזיים של "עיר האורות", נעבור דרך הרובע הלטיני, ונראה את מגדל אייפל, נבקר ברובע האומנים מונמרטר בשיאו של הסיור נעלה כולנו למגדל מונטפרנס לתצפית על העיר, ונמשיך לשייט יפה על נהר הסיין, בהמשך נבקר באתריה היהודיים של העיר, ה”פלעצל” ובאתר הזיכרון לשואה.
ובכפוף לשעת הטיסה נצא לשדה התעופה וכשתפילת הדרך בפינו נשוב לציון עיר קדשינו, ננחת בתל אביב אור ליום שישי.

המחיר כולל :
* מחיר לילד שלישי או רביעי בחדר עד סוף גיל 11  – 200 € הנחה ממחיר מבוגר * מחיר לילד שלישי או רביעי בחדר בגיל 11 עד סוף גיל 15  – 150 € הנחה ממחיר מבוגר * משפחה בת 3-4 נפשות המבקשת חדר אחד, תתאכסן בחדר זוגי בו תוכנסנה מיטות נוספות- טיסות ישירות ימים מלאים תל אביב – פריז – תל אביב - בית מלון: בדרגה ראשונה או דרגת תיירות טובה בחדרים לשניים עם שירותים צמודים. - תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג לביצוע התוכנית. - כלכלה חצי פנסיון מורחב : 4 ארוחות בוקר קונטיננטליות המרכבות ממוצרים מותרים ומוגשות בכלים חד פעמיים, ובנוסף 4 ארוחות ערב חמות במסעדה כשרה. - מנהל קבוצה: מנוסה ושומר מצוות, שיעמוד לרשותך במרוצת כל תקופת הטיול. - סיורים: לאורך המסלול בלווי מנהל הקבוצה. - סיורי היכרות: פריז. - ביקורים מיוחדים: צרפת - דיסנילנד–פריס, פארק אסטריקס, מונט פרנס, שייט על הסיין. - מפגש קבוצה: הנוסעים יוזמנו למפגש היכרות עם מלווה הקבוצה כשבוע לפני מועד יציאת הטיול. פרטי המפגש יימסרו טלפונית ע"י מלווה הקבוצה.
המחיר הנ"ל אינו כולל:
- ביטוח מכל סוג שהוא לרבות ביטוח נסיעות וביטוח ביטול. - הוצאות אישיות כגון שתיה בארוחות, טלפונים, כביסה וכד'. - כל שלא נכלל תחת הסעיף "המחיר כולל".לתשומת לבך:- משפחה בת 3-4 נפשות המבקשת חדר אחד, תתאכסן בחדר זוגי בו תוכנסנה מיטות נוספות.- יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות.- ראה תנאים, הגבלת אחריות וסעיף ביטולים בקישור זה.