לטייל בעולם כשר בלי לשלם יותר
Phone
03-5095200

פריז למשפחות
פריז, בירת צרפת, העיר הרומנטית ביותר באירופה. רחובות ספוגים בתרבות ויופי. שדרות שאנז אליזה, שער הניצחון, ככר הבסטיליה, נהר הסיין, מוזיאונים, בתי קפה ומורשת יהודית. כולל ביקורים מיוחדים בדיסנילנד, פארק אסטריקס, מונט פרנס, שייט על הסיין. מה צריך יותר מזה? שבוע קסום ב"עיר האורות".

פריז למשפחות

תאריכים לשנת 2021 יפורסמו בקרוב

תוכנית הטיול: מחירים ותאריכים:

בעקבות הקורונה הטיולים ליעד זה לא יתקיימו במהלך שנת 2020.
תאריכים לשנת 2021 יפורסמו בקרוב.

 

יום 1
יום א': תל אביב > פריז
היום הגדול הגיע, ניפגש בנתבג, נשלח מזוודות, קניות בדיוטי פרי, ויוצאים לדרך !!! נמריא לפריז, אחת מהערים המפורסמות בעולם, ובהתאם לשעת הנחיתה נצא לסיור באתריה המרכזיים של פריז שדרות שאנז אליזה המרשימות והמצוידות במיטב חנויות האופנה ובתי קפה, שער הניצחון, ככר הבסטיליה, ככר וונדום והמונומנט המנציח את ניצחונותיו של נפוליון נראה את בית העירייה מהמאה ה-19, הקונסיירז'רי ששימש כבית סוהר ממנו נשלחו אלפי נדונים אל הגיליוטינה, ארוחת ערב חמה ומשם נגיע למלוננו קבלת חדרים והחלפת כוחות לקראת יום המחר.

יום 2
יום ב': פריז: פארק יורו דיסני
הבוקר נצא לבקר בעולמם של דונלד דאק, מיקי מאוס ושאר הדמויות דיסני האהובות, יורודיסני פריז הוא פארק השעשועים המצליח ביותר ביבשת אירופה, עם יותר מ-11 מיליון מבקרים בשנה דבר המעיד שלדיסני יש קסם מיוחד, ואין כמו לחזור למחוזות הילדות של טירת היפהפייה הנרדמת, ארץ לעולם לא של פיטר פן, ספינות פיראטים, מתקני שעשועים לרוב עצים מרובעים וצבעים מטורפים, והמבוך של אליסה בתום הבילוי נשוב לארוחת ערב ארוזה ולינה.

יום 3
יום ג': פריז – יום חופשי – ארמון פונטנבלו (בתשלום)
יום חופשי לפנינו לסיורים פרטיים וקניות בפריז והסביבה.
המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) לסיור בארמון פונטנבלו המרשים הבנוי בסגנון הרנסנס מהמאה ה-12 ארמונם של מלכי צרפת השונים וכמובן נפוליאון בונפרטה בסיום הפעילות נשוב עייפים אך מרוצים למלון.

יום 4
יום ד': פארק אסטריקס
פארק אסטריקס (Astérix) הוא הפארק השני בגודלו ובחשיבותו בצרפת, אחרי דיסני והוא נודע בהיותו פארק המתמחה ברכבות הרים. הפארק קרוי על שמו של גיבור העל אסטריקס, שכיכב בסדרת ספרי קומיקס מצליחה בצרפת הפארק נודע במיוחד ברכבות ההרים המהירות המצויות בו. לאמיצים מביניכם מציע הפארק את אחת מרכבות ההרים הגדולות בעולם, המכונה הרכבת של זאוס (Tonerre de Zeus), העשוייה כולה מעץ וביכולתה לנסוע במהירות של 80 קמ"ש. רכבת נוספת היאגודוריקס (Goudurix), אשר נוסעת לאורך למעלה מקילומטר ומבצעת שבעה לופים מאתגרים ביותר. לאחר ארוחת הערב, המעוניינים יצאו לסיור לילה בפריז המוארת (בתשלום).

יום 5
יום ה': פריז – סיור היכרות באתריה המרכזיים של העיר > תל אביב
את היום נשלים בסיור היכרות עם חלק מאתריה המרכזיים של "עיר האורות", נעבור דרך הרובע הלטיני, ונראה את מגדל אייפל, נבקר ברובע האומנים מונמרטר בשיאו של הסיור נעלה כולנו למגדל מונטפרנס לתצפית על העיר, ונמשיך לשייט יפה על נהר הסיין,  בהמשך נבקר באתריה היהודיים של העיר, ה”פלעצל” ובאתר הזיכרון לשואה.
בכפוף לשעת הטיסה נצא לשדה התעופה וכשתפילת הדרך בפינו נשוב לציון עיר קדשינו, ננחת בתל אביב אור ליום שישי.

**סדר הביקורים ומסלול הטיול כפוף לשינויים בהתאם לטיסות.

המחיר כולל :
* משפחה בת 3-4 נפשות המבקשת חדר אחד, תתאכסן בחדר זוגי בו תוכנסנה מיטות נוספות - טיסה ישירה. - מיסי נמל ובטחון נכון ליום 01.01.20. - בתי מלון: בדרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה בחדרים לשניים עם שירותים צמודים. - תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג, לביצוע המסלול. - כלכלה: חצי פנסיון ובצהרים: אפשרות להכנה עצמית של  כריכים. - מלווה קבוצה: מנוסה ושומר מצוות, שיעמוד לרשותך במרוצת כל תקופת הטיול. - טיפים לנותני השירותים בחו"ל (למעט סבלות).
המחיר הנ"ל אינו כולל:
- שינוי במחירי תעופה המושפעים מהתייקרות היטלי הדלק והביטחון ומיסי נמלי התעופה. - טיפ למדריך הישראלי (מקובל 4 אירו לאדם לכל יום טיול). - שינויים בשער המטבעות המקומיים לעומת הדולר מעל 2% מתאריך מתן ההצעה ועד לתשלום בפועל יחולו על הנוסע. לתשומת לבך: - יש לוודא שהדרכון בתוקף ל-6 חודשים לפחות מיום החזרה ארצה. - יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות. נעשה מאמץ להגיע לכל האתרים המפורטים. - למארגני הטיול כסוכני נסיעות אין שליטה על שרותי תעופה השונים כגון הזמנות אוכל מיוחד, מושב במטוס, שינוי זמני טיסה או איחור בטיסה. האחריות בנושא היא של חברת התעופה בלבד. - ביטוח: ביטוח מטען ובריאות יש לבצע בהתאם לזמני הטיסה מיום יציאת הטיול ועד יום הנחיתה בארץ. אנא הקפידו על ביטוח ביטול נסיעה, המכסה את כל ימי הטיול. - ראה תנאים, הגבלת אחריות וסעיף ביטולים בקישור זה.