לטייל בעולם כשר בלי לשלם יותר
Phone
03-5095200

סין: בייג'ין ושנחאי
נתחיל את טיולנו בבייג‘ין - העיר הקיסרית, בירת סין ומרכזה התרבותי החל מהמאה ה-15. נעפיל אל חומת סין הנודעת ונבקר בעיר האסורה. משם נדלג מתרבות עתיקה אל "הלם העתיד" - שנחאי. נגלה את העבר המפואר של עיר הנמל העתיקה על השפך של נהר היאנג-צה העצום, מול שיאי המודרניזציה. זאת גם הזדמנות חד פעמית להכיר את תולדות הקהילה היהודית שהתקיימה בה במאות ה-19 וה-20.

סין – בייג'ין ושנחאי

עבר קיסרי והווה עתידי

תוכנית הטיול: מחירים ותאריכים:

המסע הזה לסין מאפשר להרחיב את המבט אל הארץ העצומה באמצעות מפגש עם סין המפוארת. נתחיל את טיולנו בבייג‘ין – העיר הקיסרית, שפירוש שמה הוא "העיר הצפונית" שמעמדה כבירת סין וכמרכז התרבותי שלה החל במאה ה-15. נעפיל אל חומת סין הנודעת, נבקר בעיר האסורה, בה נתוודע לאוצרות אמנות ואכריטקטורה יחודיים ומרשימים. משם נדלג במהירות מתרבות עתיקה ומרתקת, אל "הלם העתיד" לעבר שנחאי. במהלך סיורנו בעיר, נגלה את העבר המפואר של עיר הנמל העתיקה על השפך של נהר היאנג-צה העצום, מול שיאי המודרניזציה – גורדי שחקים, כבישים עיליים וגשרים. זאת גם הזדמנות חד פעמית להכיר את תולדות הקהילה היהודית שהתקיימה בה במאות ה-19 וה-20.

יום 1
יום ב' # תל אביב > בייג'ין
מפגש הקבוצה בנמל התעופה בן גוריון ונטוס לבייג'ין בירת סין ומקום מושבם של קיסרי סין במשך 600 שנה. את הלילה נבלה בטיסה.

יום 2
יום ג' # בייג'ין
לאחר הנחיתה, ניסע לבית המלון. בדרך נעצור בכפר האולימפי שנבנה לרגל המשחקים האולימפיים של אולימפיאדת בייג'ין 2008. המתחם מכיל פלאי הנדסה ארכיטקטוניים מהמרשימים בעולם. נצפה בבריכת הקובייה, אצטדיון "קן הציפור" ונטייל במתחם הכפר.

יום 3
יום ד' # בייג'ין, כיכר טיאן-אן-מן, העיר האסורה
לאחר ארוחת הבוקר נבקר בכיכר טיאן-אן-מן אשר פירוש שמה הוא "שער השלום השמיימי". הכיכר הניצבת במרכזה של העיר נחשבת לכיכר הציבורית הגדולה בעולם. מסביב לכיכר אוסף של מונומנטים מהעבר ומההווה – המוזיאון להיסטוריה של המפכה הסינית, האולם הגדול של העם, האנדרטה לגיבורי העם והמוזוליאום של היו"ר מאו צה-טונג. אחר כך נצא לביקור מרתק ב”עיר האסורה” אשר הינה אתר מורשת עולמית מטעם אונסק”ו. במשך כ-500 שנה נאסר על בני העם להיכנס למתחם ארמון הקיסר, וכך זכה לשמו – “העיר האסורה” (Forbidden City). במשך תקופה זו, התגוררו ומשלו בה 24 קיסרים. האחרון שבהם היה הנרי פו-יי שגורש מהעיר ב 1925 ואשר סיפור חייו הונצח בסרטו של ברנרדו ברטולוצ`י מ-1987, “הקיסר האחרון”. לאחר מכן נבקר באחד משווקי העיר המפורסמים. המעוניינים יוכלו לצפות (בתשלום) במופע קונג-פו.

יום 4
יום ה' # בייג'ין: החומה הסינית
הבוקר נצא אל החומה הסינית הגדולה אשר הינה אחד מפלאי הארכיטקטורה הגדולים שנבנו אי פעם. החומה נבנתה במשך כ-2,500 שנה על ידי שושלות רבות, כהגנה מפני המונגולים (דבר שהתברר בסופו של דבר כלא יעיל במיוחד), ואומרים שהיא המבנה היחידי שניתן לראות מהחלל. נתרשם מעוצמת החומה ואחר כך נבקר במפעל לאמנות הקלויזונה – אומנות המשלבת שיבוץ אמייל. בסיום הסיור נשוב לבית המלון. בערב “טיולי גשר” מזמינים אתכם לחזות במופע "מסכת הזהב".

יום 5
יום ו' # בייג'ין: טאי צ'י, מקדש השמים, ארמון הקיץ, הכפר האולימפי
הבוקר נשכים ונצא לאחד הפארקים המפורסמים של העיר. נראה את הסינים המתרגלים טאי צ'י ואף נוכל להצטרף אליהם. אחר כך נבקר במקדש השמים. כל המבנים בפארק תוכננו תוך שימוש בתורות הפנג שואי, נומרולוגיה, קוסמולוגיה ובדת, והתוצאה – מרהיבה! נמשיך לארמון הקיץ הקיסרי, הנמצא מחוץ לעיר – פארק רחב ידיים בו גשרוני אבן, חורשות, אגם, חנויות ובתי תה ציוריים, גן מדהים ביופיו ובתוכו מכלול של מבנים. בתום הסיור ניסע לבית המלון, הכנות לשבת, תפילה וסעודת ליל שבת.

יום 6
שבת # בייג'ין
לאחר תפילה וסעודת שבת, נצא לסיור רגלי עם מלווה הקבוצה באזור המלון. בערב, לאחר צאת השבת נצא לסיור לילה בעיר ונבקר בשוק האוכל המיוחד של וואנגפוג'ינג.

יום 7
יום א' # בייג'ין > שנחאי
היום נפרד מבייג'ין וניסע ברכבת המהירה לשנחאי. בהגעה נצא לסיור היכרות ונתרשם מרצועת הבונד המפורסמת וממדרחוב נאנג'ינג התוסס. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לשייט על הנהר ולחוות את מראות הכרך מזווית שונה.

יום 8
יום ב' # שנחאי
היום נסייר בשנחאי, העיר המאכלסת מעל ל-21 מיליון תושבים. נראה את הרובע הסיני העתיק, נסייר ב”רחוב העתיק” ונחוש את החיים והאווירה של “פעם” ונבקר בגני “יו־יואן”, נבקר במוזיאון לתכנון עירוני בו נלמד על התפתחות העיר שנחאי. המעוניינים יוכלו להעפיל (בתשלום) להעלות למרומי אחד מגורדי השחקים של העיר לתצפית על העיר. בחלקו היהודי של הסיור נבקר ב”גטו” – בו רוכזו הפליטים היהודיים במלחמת העולם השנייה. נשמע את סיפורה של הקהילה היהודית נראה את האנדרטה ונבקר במבנה בו שכן בעבר בית הכנסת “אוהל משה” ומשמש כיום כמוזיאון. בערב “טיולי כשר ישיר” מזמינים אותך למופע אקרובטיקה מרהיב.

יום 9
יום ג' # שנחאי, ז'וז'ואנג > תל אביב
ביומינו האחרון של הטיול נצא לז'וז'ואנג, עיירה עתיקה וציורית הידועה כ"ונציה של סין" – בשל תעלות המים היפות שבה. נערוך שייט בתעלות העיירה ונסייר בה. תם ונשלם טיולינו בסין. ניסע לשדה התעופה ונטוס חזרה לארץ.

יום 10
יום ד' # תל אביב
נחיתה בישראל.

סין: בייג'ין ושנחאי
תאריכים: 11/7-20/7/22
10 ימים, 9 לילות
מחיר:
אדם בחדר זוגי............ $
מחיר יפורסם בקרוב
time
סין: בייג'ין ושנחאי
תאריכים: 15/8-24/8/22
10 ימים, 9 לילות
מחיר:
אדם בחדר זוגי............ $
מחיר יפורסם בקרוב
time
סין: בייג'ין ושנחאי
תאריכים: 29/8-7/9/22
10 ימים, 9 לילות
מחיר:
אדם בחדר זוגי............ $
מחיר יפורסם בקרוב
time
סין: בייג'ין ושנחאי
תאריכים: 31/10-9/11/22
10 ימים, 9 לילות
מחיר:
אדם בחדר זוגי............ $
מחיר יפורסם בקרוב
time
המחיר כולל :
• טיסות בין לאומיות הלוך ושוב וטיסות פנים בהתאם למסלול הטיול • מיסי נמל ודלק נכון לתאריך 1/3/21 • אכסון בבתי מלון דרגת תיירות טובה ו/או ראשונה • ארוחות בוקר וערב מלאות + מצרכים להכנה עצמית של כריכים לצהריים • אוטובוס תיירים ממוזג לביצוע תכנית הטיול • סיורים בהתאם לתוכנית הטיול ומדריך מקומי דובר אנגלית בהתאם לחוקי המדינה לרבות דמי כניסה לאתרים השונים • טיפים לנותני השירותים השונים בחו"ל • מדריך ישראלי מצוות כשר ישיר
המחיר הנ"ל אינו כולל:
• ביטוח נסיעות, בריאות ומטען • הוצאת אשרה-ויזה בסך 100$ לנוסע בעל דרכון ישראלי • שינויים במחירי הטיסה המושפעים מהתייקרות היטלי הדלק והביטחון ומיסי נמלי התעופה לאחר תאריך 1.03.21 • שינויים בשער המטבעות המקומיים לעומת הדולר מעל 2% מתאריך 1/03/21 ועד לתשלום בפועל יחולו על הנוסע • טיפ למלווה הישראלי (נהוג לתת 5$ ליום לנוסע) • הוצאות בעלות אופי אישי כלשהן כגון: משקאות בארוחות / טלפונים וכד‘, כל שרות שאינו מוזכר ב"המחיר כולל" • מופעים שאינם כלולים במחיר הטיול (פירוט מופעים יימסר בנפרד) • כל שירות שאינו מוזכר במחיר כולל / כפוף לתנאים ואחריות כפי שמופיעים באתר האינטרנט. שערי מטבע: בשל השינויים המשמעותיים החלים מדי יום ביומו בשערי המטבע בחו"ל מול הדולר, ואשר גורמים לייקור של השירותים בדולרים, ייערך חישוב מדויק של הטיול לקראת מועד היציאה ומחיר הטיול יעודכן בהתאם. כל תוספת בגין ייקור זה תחול על הלקוח עד לתשלום מלוא מחיר הטיול בפועל. הערות: * ימי שישי ושבת, ימי חג וחול המועד בארץ, ימי א‘ וחגים בחו"ל אינם נחשבים למניין ימי עבודה. * במידה והוצאו כרטיסי טיסה כלשהן או נקנו שירותים נוספים כגון אשרה וכד‘, יתווספו מחיריהן לדמי הביטול הנקובים לעיל. * מחיר הטיול מבוסס על מינימום של 25 נוסעים משלמים. * בכל מקרה של שינוי, ביטול או תקלה הקשורה לטיסות, לשיט או לתעבורה תחול האחריות על חברת התעופה או התעבורה. * יתכנו שינויים במסלול הטיול עקב שינוי בזמני טיסות פנימיות וסיבות אובייקטיביות אחרות. * יש לוודא שהדרכון בתוקף ל-6 חודשים לפחות. תנאי תשלום: • מרגע ההרשמה ועד 31 יום לפני יציאת הטיול יחויב הנוסע ב-300$ דמי רישום בלבד. • 30 יום לפני יציאת הטיול סגירת תשלום. תנאי ביטול: • עד 30 ימי עבודה* לפני יציאת הטיול יחויב הנוסע ב-47$ דמי רישום בלבד • 29-14 ימי עבודה* לפני היציאה יחויב הנוסע ב-50% משווי הטיול • 13-8 ימי עבודה* לפני היציאה יחויב הנוסע ב-75% משווי הטיול • מ-7 ימי עבודה* לפני יציאת הטיול עד למועד היציאה יחויב הנוסע בכל מחיר הטיול כולל כל העלויות הנלוות * במידה וכורטסו טיסות כלשהן או נקנו שירותים נוספים (ויזה, למשל) יתווספו מחיריהן לדמי הביטול הנקובים הערת קורונה: בשל המצב הרגיש בעקבות התפרצות נגיף קורונה, החזר מלא על התשלומים במקרה של ביטול בעקבות התפרצות קורונה במדינת היעד המלווה באזהרה של משרד הבריאות.  

ראה תנאים, הגבלת אחריות וסעיף ביטולים בקישור זה