לטייל בעולם כשר בלי לשלם יותר
Phone
03-5095200

פראג וינה בודפשט
טיול אל הערים היפות והרומנטיות של מזרח אירופה - בודפשט וינה ופראג. נראה ארמונות, מצודות וטירות, נשוט על נהר הדנובה, נערוך סיורים ליליים ונבקר בבתי כנסת ובמחוזות יהודיים היסטוריים. יופי, תרבות והיסטוריה נפגשים בטיול אל עריה היפות של מזרח ומרכז אירופה.

פראג, וינה, בודפשט

הבירות המלכותיות

תוכנית הטיול: מחירים ותאריכים:

פראג  היא בירתה של צ'כיה, הנחשבת ל"לליבה של אירופה". בניגוד לערים אירופאיות אחרות, שומרת פראג על צביון מיוחד, המלווה אותה שנים רבות. בשל המבנים הארכיטקטוניים המרשימים, מבנים בעלי משמעות היסטורית ארוכת שנים, נחשבת פראג לאחת הערים היפות והמתויירות ביותר באירופה.

וינה, סמלה של אירופה הקלאסית. שכן הבתים והרחובות, התרבות, החנויות, הגנים, הכנסיות ולמעשה כל הווייתה הם קלאסיים, ציוריים ובעלי הוד והדר אימפריאלי. לאורך ההיסטוריה הייתה וינה מוקד כוח ועיר בירה, בעיקר בתקופת השלטון של בית הבסבורג באימפריה האוסטרו-הונגרית ומאוחר יותר כבירתה של אוסטריה. מנגד, וינה היא גם עיר מודרנית מאוד בעלת אופי וחיים צעירים משלה. יש בה מגוון אפשרויות בילוי וחיי לילה, בידור, מסעדות ומוזיאונים מעניינים. האטרקציות המרכזיות של וינה הן ארמונות שנברון והופבורג, הקתדרלה, מוזיאון מוצארט, העיר העתיקה ובית האופרה המפואר.

בודפשט, בירת הונגריה, המשתרעת לגדותיו של הדנובה, היא המרכז המנהלי, העסקי והתרבותי של המדינה. התייר לא יכול שלא להתפעם מיופייה של העיר, שנקראת בשם חיבה "פריז של מזרח אירופה" בשל השדרות, הגנים והשילוב ההרמוני של סגנונות אדריכליים.

יום 1
יום ב': ת"א > פראג
נפגש בנתב"ג ונטוס לפראג, בירתה של צ'כיה. לאחר הנחיתה, נצא לסיור מודרך ברובע היהודי העתיק בפראג. נבקר במספר בתי כנסת ובבית הכנסת החשוב ה"ישן-חדש", המוזיאון ובית הקברות היהודי העתיק. נטייל בין הסמטאות העתיקות של העיר ובמאלה סטרנה-"העיר הקטנה".

יום 2
יום ג': פראג
היום נטייל בעיר היפיפייה. נראה את מצודת הראדצ'אני הצופה על העיר. נרד לכיוון נהר הוולטבה ונראה את  גשר קארל ועליו הכיתוב החקוק בעברית "קדוש קדוש קדוש" על גבי הצלב עם פסלי הקדושים הנוצריים (כעונש שהוטל על יהודי העיר). נגיע אל ליבה הפועם של פראג, העיר העתיקה, שם ניצב לתפארת  סימלה המיתולוגי של העיר- השעון האסטרונומי מימי הביניים ופסלו של יאן הוס. נסיים את סיורנו בכיכר ווצלב ונראה את המבנה המיוחד של המוזיאון הלאומי.

יום 3
יום ד': פראג > צ'סקה בודיוביצה > צ'סקי קרומלוב > וינה
הבוקר ניסע לצ'סקה בודיוביצה, נראה את בניין העירייה ושלושת המגדלים כמו כן את "המגדל השחור", שנבנה למטרת שמירה. נמשיך לעיירה צ'סקי קרומלוב, שבדרום בוהמיה, אחת הערים העתיקות והיפות ביותר בצ'כיה, שהוכרזה ע"י אונסקו כעיר מורשת, בזכות העובדה שהעיר העתיקה השתמרה בה באופן יוצא דופן, כולל סמטאות צרות ובתים ישנים במגוון צבעים. העיר מוקפת בנהר הוולטבה  המתפתל סביבה ומהווה מבוך של רחובות המרוצפים באבני ריצוף ובנייני רנסנס יפים ומעליהם משקיפה הטירה המרשימה מן המאה ה-13. בתום הסיור נחצה את הגבול לאוסטריה וניסע לווינה בעלת הקלסיקה האירופאית.

יום 4
יום ה': וינה
היום נתחיל את הסיור בגני ארמון שנברון הענק, המוקף בגנים מרהיבים, פארק עם מזרקות ובריכות מים. נמשיך לסיור בחוצות העיר. נתרשם מהאתרים המפורסמים של העיר, נראה את בית העירייה המרשים כמו גם את ארמונות הופבורג הקיסרי. נבקר בעיר העתיקה ונצפה על הבניינים ומונומנטים בסגנון גותי, ונבקר ברובע היהודי, בפראטר, הפארק הציבורי וגן השעשועים שברובע השני, כאן נעלה על גלגל ענק, אחד מסמלי העיר המפורסמים וממנו תצפית נפלאה על העיר.

יום 5
יום ו': וינה > בודפשט
לאחר ארוחת הבוקר נחצה את הגבול להונגריה וניסע לבודפשט, בירת הונגריה. לאחר ההגעה נצא להכיר את העיר.  נראה את כיכר הגיבורים ואנדרטת מילניום, נהר הדנובה ובית הפרלמנט שלידו, אזור בודה והמצודה, מצפה הדייגים. נבקר בבית הכנסת ברחוב דוהני ובמוזיאון היהודי, הוא בית הולדתו של הרצל. משם נמשיך לרחוב הקניות המפורסם ואצ'י אוצה, שבקצהו נמצא השוק המקורה המפורסם. בתום הסיקור נחזור אל מלונינו להתארגנות לשבת תפילה וסעודת שבת.

יום 6
שבת: בודפשט
לאחר תפילה וסעודת שבת, נצא לסיור רגלי עם מלווה הקבוצה בסביבות המלון.
במוצאי שבת, המעוניינים יוכלו (בתוספת תשלום) לערוך שיט מהנה על הדנובה.

יום 7
יום א': בודפשט, סנטנדרה > תל אביב
לאחר ארוחת הבוקר, פנינו מועדות בדרך יפיפייה לאורך גדות נהר הדנובה, אל עיירת האומנים הציורית סנטדרה. נטייל ברחובותיה הציוריים ונבקר במוזיאון המרציפן. תם ונשלם טיולינו החוויתי. ניסע לנמל התעופה ונטוס חזרה הביתה.

פראג וינה בודפשט
תאריכים: 11/7-17/7
7 ימים, 6 לילות
מחיר:
אדם בחדר זוגי............ €1750
תוספת לחדר יחיד........€295
time
פראג וינה בודפשט
תאריכים: 8/8-14/8
7 ימים, 6 לילות
מחיר:
אדם בחדר זוגי............ €1750
תוספת לחדר יחיד........€295
time
המחיר כולל :
• טיסה בינלאומית הלוך ושוב לפי המסלול • מיסי נמל ודלק נכון לתאריך 1/8/21 • אכסון בבתי מלון דרגת תיירות טובה ו/או ראשונה • בוקר וערב ארוחה מלאה + מצרכים להכנה עצמית של כריכים לצהריים • אוטובוס תיירים נוח ממוזג לביצוע תכנית הטיול • סיורים בהתאם לתוכנית הטיול ומדריך מקומי בהתאם לחוקי המדינה דובר אנגלית לרבות דמי כניסה לאתרים השונים • טיפים לנותני השירותים בחו"ל • מדריך ישראלי מצוות כשר ישיר
המחיר הנ"ל אינו כולל:
• ביטוח נסיעות, בריאות ומטען • טיפ למדריך הישראלי (נהוג לתת 4€ ליום לנוסע) • הוצאות בעלות אופי אישי כלשהן כגון: משקאות בארוחות, טלפונים וכד‘ • כל שרות שאינו מוזכר ב"מחיר הטיול כולל" הערות: * ימי שישי ושבת, ימי חג וחול המועד בארץ, ימי א‘ וחגים בחו"ל אינם נחשבים למניין ימי עבודה. * במידה והוצאו כרטיסי טיסה כלשהן או נקנו שירותים נוספים כגון אשרה וכד‘, יתווספו מחיריהן לדמי הביטול הנקובים לעיל. * מחיר הטיול מבוסס על מינימום של 25 נוסעים משלמים. * בכל מקרה של שינוי, ביטול או תקלה הקשורה לטיסות, לשיט או לתעבורה תחול האחריות על חברת התעופה או התעבורה. * יתכנו שינויים במסלול הטיול עקב שינוי בזמני טיסות וסיבות אובייקטיביות אחרות. * חשוב לוודא שהדרכון בתוקף ל-6 חודשים לפחות. * התוכנית מתארת את אתרי הביקור אך לא בהכרח את סדר הביקורים לאורך הימים. תנאי תשלום:  • בעת הרשמה –300€ לאדם. • עד 35 יום לפני היציאה – גמר תשלום. תנאי ביטול:  • מרגע ההרשמה יחויב הנוסע ב-47€ דמי רישום בלבד • 30-16 ימי עבודה* לפני היציאה יחויב הנוסע ב-50% משווי הטיול • 13-8 ימי עבודה* לפני היציאה יחויב הנוסע ב-75% משווי הטיול • מ-7 ימי עבודה* לפני יציאת הטיול עד למועד היציאה יחויב הנוסע בכל מחיר הטיול כולל כל העלויות הנלוות במידה וכורטסו טיסות כלשהן או נקנו שירותים נוספים (ויזה, למשל) יתווספו מחיריהן לדמי הביטול הנקובים. * ימי שישי ושבת, ימי חג וחול המועד בארץ, ימי א‘ וחגים בחו"ל אינם נחשבים למניין ימי עבודה. הערת קורונה: בשל המצב הרגיש בעקבות התפרצות נגיף קורונה, החזר מלא על התשלומים במקרה של ביטול בעקבות התפרצות קורונה במדינת היעד המלווה באזהרה של משרד הבריאות.   - ראה תנאים, הגבלת אחריות וסעיף ביטולים בקישור זה