לטייל בעולם כשר בלי לשלם יותר
Phone
03-5095200

הבירות המלכותיות
טיול אל הערים היפות והרומנטיות של מזרח אירופה - בודפשט וינה ופראג. נראה ארמונות, מצודות וטירות, נשוט על נהר הדנובה, נערוך סיורים ליליים ונבקר בבתי כנסת ובמחוזות יהודיים היסטוריים. יופי, תרבות והיסטוריה נפגשים בטיול אל עריה היפות של מזרח אירופה.

פראג, וינה, בודפשט

פראג, וינה, בודפשט

תוכנית הטיול: מחירים ותאריכים:

פראג (Prague) היא בירתה של צ'כיה, הנחשבת ל"לליבה של אירופה". היא נמצאת במרכז אזור בוהמיה ויש בה מעל למיליון תושבים. בניגוד לערים אירופאיות אחרות, שומרת פראג על צביון מיוחד, המלווה אותה שנים רבות. בשל המבנים הארכיטקטוניים המרשימים, מבנים בעלי משמעות היסטורית ארוכת שנים, נחשבת פראג לאחת הערים היפות והמתיירות ביותר באירופה.
וינה (Vienna) סמלה של אירופה הקלאסית. שכן הבתים והרחובות, התרבות, החנויות, הגנים, הכנסיות ולמעשה כל הווייתה הם קלאסיים, ציוריים ובעלי הוד והדר אימפריאלי. לאורך ההיסטוריה הייתה וינה מוקד כוח ועיר בירה, בעיקר בתקופת השלטון של בית הבסבורג באימפריה האוסטרו-הונגרית ומאוחר יותר כבירתה של אוסטריה. מנגד, וינה היא גם עיר מודרנית מאוד בעלת אופי וחיים צעירים משלה. יש בה מגוון אפשרויות בילוי וחיי לילה, בידור, מסעדות ומוזיאונים מעניינים. האטרקציות המרכזיות של וינה הן ארמונות שנברון והופבורג, הקתדרלה, מוזיאון מוצארט, העיר העתיקה ובית האופרה המפואר.
בודפשט, בירת הונגריה, המשתרעת לגדותיו של הדנובה, היא המרכז המנהלי, העסקי והתרבותי של המדינה. התייר לא יכול שלא להתפעם מיופייה של העיר, שנקראת בשם חיבה "פריז של מזרח אירופה" בשל השדרות, הגנים והשילוב ההרמוני של סגנונות אדריכליים.

יום 1
יום ב' # תל אביב > פראג
נמריא בשעות הבוקר בטיסה לעיר פראג בירת צ'כיה. עם ההגעה, נתחיל בסיורינו המודרך בעיר היפיפייה. נגיע לארמון המלכותי ונצפה בחילוף המשמרות של חיילי המשמר uנראה את כנסיית סאן ויטוס. ומשם נמשיך לגשר "קארל" המפורסם ועליו פסלי הקדושים הנוצריים, כיכר יאן הוס הכיכר המרכזית של העיר העתיקה, נראה את בית העירייה והשעון האסטרונומי ונשוטט בסמטאות היפות של העיר העתיקה.
ארוחת ערב כשרה ולינה במלון בפראג.

יום 2
יום ג' # פראג
לאחר ארוחת הבוקר, נצא ליום טיול בין הסמטאות העתיקות של העיר ובמאלה סטרנה-"העיר הקטנה". ברובע היהודי העתיק נבקר בבית הכנסת הספרדי ובבית הקברות היהודי ובבית הכנסת של מהר"ל מפראג.
ארוחת ערב כשרה ולינה במלון בפראג.

יום 3
יום ד' # פראג, צ'סקה בודיוביצה, צ'סקי קרומלוב
לאחר ארוחת בוקר ניסע לצ'סקה בודיוביצה, נראה את בניין העירייה ושלושת המגדלים כמו כן את "המגדל השחור", שנבנה למטרת שמירה. בתום הסיור נמשיך לעיירה לצ'סקי קרומלוב, שבדרום בוהמיה, אחת הערים העתיקות והיפות ביותר בצ'כיה, שהוכרזה ע"י אונסקו כעיר מורשת, בזכות העובדה שהעיר העתיקה השתמרה בה באופן יוצא דופן, כולל סמטאות צרות ובתים ישנים במגוון צבעים. העיר מוקפת בנהר הוולטבה  המתפתל סביבה ומהווה מבוך של רחובות המרוצפים באבני ריצוף ובנייני רנסנס יפים ומעליהם משקיפה הטירה המרשימה מן המאה ה-13. לאחר מכן נמשיך בנסיעה לווינה בירת אוסטריה.
ארוחת ערב כשרה במסעדה ולינה במלון בוינה.

יום 4
יום ה' # וינה
בשעות הבוקר נצא  לעיר וינה בעלת הקלסיקה האירופאית, נתחיל את הסיור עם גני ארמון שיינברון, נסייר בחוצות העיר נתרשם מהאתרים המפורסמים של העיר, נראה את בית העירייה המרשים כמו גם את ארמונות הופבורג הקיסרי. נבקר בעיר העתיקה ונצפה על הבניינים ומונומנטים בסגנון גותי, ונבקר ברובע היהודי, בפראטר הפארק הציבורי וגן השעשועים שברובע השני, כאן נעלה על גלגל ענק, אחד מסמלי העיר המפורסמים וממנו תצפית נפלאה על העיר. חזרה למלון.
בערב יציאה לסיור לילה מרתק בעיר העתיקה.

יום 5
יום ו' # וינה – ברטיסלבה (קבר החת"ם סופר) – בודפשט
לאחר ארוחת הבוקר, פנינו מועדות לבודפשט בדרך יפיפייה לאורך גדות נהר הדנובה. נבקר בעיר ברטיסלבה בירת סלובקיה, שם נראה את קבר "החתם סופר", ואם אפשר נבקר גם בבית הכנסת העתיק, נמשיך אל עיירת האומנים הציורית סנט אדרה בין היתר נבקר במוזיאון המרציפן נסיים ונמשיך אל מלונינו בבודפשט בירת הונגריה להתארגנות לשבת תפילה וסעודת שבת בקהילה היהודית בבודפשט.

יום 6
שבת # בודפשט
לאחר תפילה וסעודת שבת, נצא לסיור רגלי עם מלווה הקבוצה בסביבות המלון. בתום הסיור נחזור למלון, מנוחת שבת, בצאת השבת ערבית והבדלה.
אם יתאפשר שייט על הדנובה בתשלום.

יום 7
יום א' # בודפשט > תל אביב
לאחר התארגנות וארוחת הבוקר, נעזוב את המלון ונצא לסיור בו נראה את כיכר הגיבורים ואנדרטת מילניום, נהר הדנובה ובית הפרלמנט שלידו, אזור בודה והמצודה, מצפה הדייגים נבקר בבית הכנסת ברחוב דוהני ובמוזיאון היהודי, הוא בית הולדתו של הרצל משם נמשיך לרחוב הקניות המפורסם ואצי אוצה, שבקצהו נמצא השוק המקורה המפורסם.

* יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות.

הבירות המלכותיות
תאריכים: 6/7-12/7
7 ימים, 6 לילות
מחיר:
אדם בחדר זוגי............ €1620
תוספת לחדר יחיד........€270
הנחה לשלישי בחדר......€30
time
הבירות המלכותיות
תאריכים: 13/7-19/7
7 ימים, 6 לילות
מחיר:
אדם בחדר זוגי............ €1620
תוספת לחדר יחיד........€270
הנחה לשלישי בחדר......€30
time
הבירות המלכותיות
תאריכים: 3/8-9/8
7 ימים, 6 לילות
מחיר:
אדם בחדר זוגי............ €1720
תוספת לחדר יחיד........€270
הנחה לשלישי בחדר......€30
time
הבירות המלכותיות
תאריכים: 10/8-16/8
7 ימים, 6 לילות
מחיר:
אדם בחדר זוגי............ €1720
תוספת לחדר יחיד........€270
הנחה לשלישי בחדר......€30
time
הבירות המלכותיות
תאריכים: 31/8-6/9
7 ימים, 6 לילות
מחיר:
אדם בחדר זוגי............ €1720
תוספת לחדר יחיד........€270
הנחה לשלישי בחדר......€30
time
המחיר כולל :
- טיסות ישירות. - מיסי נמל ובטחון נכון ליום 1.1.20. - בתי מלון: בדרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה בחדרים לשניים עם שירותים צמודים. - תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג, לביצוע המסלול. - כלכלה: חצי פנסיון ובצהרים: אפשרות להכנה עצמית של כריכים. - מלווה קבוצה: מנוסה ושומר מצוות, שיעמוד לרשותך במרוצת כל תקופת הטיול. - טיפים לנותני השירותים בחו"ל (למעט סבלות).
המחיר הנ"ל אינו כולל:
- שינוי במחירי תעופה המושפעים מהתייקרות היטלי הדלק והביטחון ומיסי נמלי התעופה. - טיפ למדריך הישראלי (מקובל 4 אירו לאדם לכל יום טיול). - שינויים בשער המטבעות המקומיים לעומת הדולר מעל 2% מתאריך מתן ההצעה ועד לתשלום בפועל יחולו על הנוסע. לתשומת לבך: - באחריות הנוסע לוודא שהדרכון בתוקף ל-6 חודשים לפחות מיום החזרה ארצה. - יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות. נעשה מאמץ להגיע לכל האתרים המפורטים. - למארגני הטיול כסוכני נסיעות אין שליטה על שרותי תעופה השונים כגון הזמנות אוכל מיוחד, מושב במטוס, שינוי זמני טיסה או איחור בטיסה. האחריות בנושא היא של חברת התעופה בלבד. - ביטוח: ביטוח מטען ובריאות יש לבצע בהתאם לזמני הטיסה מיום יציאת הטיול ועד יום הנחיתה בארץ. אנא הקפידו על ביטוח ביטול נסיעה, המכסה את כל ימי הטיול. - ראה תנאים, הגבלת אחריות וסעיף ביטולים בקישור זה