- כשר ישיר - https://www.kasheryashir.co.il -

כוכב לונדון

בעקבות הקורונה הטיולים ליעד זה לא יתקיימו במהלך שנת 2020.
תאריכים לשנת 2021 יפורסמו בקרוב.

יום 1.
יום א' # תל אביב > לונדון
מפגש הקבוצה בנתב"ג וטיסה ללונדון בירת אנגליה, אחת מהערים המעניינות והיפות ביותר באירופה. בהתאם לשעת הנחיתה נערוך סיור פנורמי מדהים במרכז העיר לונדון, עד הגעתנו למלון לארוחת ערב ולינה.

יום 2.
יום ב # לונדון > אתרים מרכזיים > מוזיאון השעווה מאדאם טוסו
אוטובוסים אדומים, ארמון המלוכה, שעון הביג בן, הייד פארק, רחוב אוקספורד, הרכבת התחתית-זוהי לונדון. הבוקר נצא לסיור מודרך באתריה המפורסמים. נצפה על כנסיית סנט פול הנחשבת לשנייה בגודלה בעולם, כנסיית ההכתרה ווסט מיניסטר, בתי הפרלמנט, המצודה של לונדון וה"סיטי" – המרכז הפיננסי רב העוצמה. נבקר במוזיאון השעווה ע"ש מאדאם טוסו כאן נוכל לפגוש מנהיגי עולם ידועים ודמויות מפורסמות מעולם הקולנוע, הספורט והבידור. בערב נוכל לצאת אל מרכז התיאטראות ברובע ווסט מיניסטר ולחזות במחזמר (בתשלום), בסיום נשוב לארוחת ערב ולינה.

יום 3.
יום ג' # לונדון, שייט > קו גריניץ'
לאחר ארוחת הבוקר נערוך שייט על נהר התמזה עד רובע גריניץ', אשר נכללה ברשימת המורשת העולמית של ארגון אונסק"ו. עם ההגעה נערוך סיור רגלי בפארק המרהיב, נראה את הנקודה בה נקבע קו האורך אפס. נחלוף על פני בית המלכה מהמאה ה-17 ונתרשם מהתצפית על לונדון בסיום נשוב לארוחת ערב ולינה.

יום 4.
יום ד' # לונדון > מצודת לונדון > לונדון איי
היום נבקר במצודה של לונדון, שם נוכל לראות את אוסף התכשיטים המרשים של מלכי אנגליה, נראה את טקס חילופי המשמרות המסורתי בארמון בקינגהם (באם יתאפשר), אחר הצהריים אפשרות לעלות בתשלום לתצפית מדהימה בגלל הענק של לונדון – לונדון איי בסיום נשוב לארוחת ערב ולינה.

יום 5.
יום ה' # לונדון: איצטדיון סטמפורד ברידג' > תל אביב
לאחר תפילה וארוחת בוקר, למי שירצה יוכל לצאת בתשלום לסיור באיצטדיון סטמפורד ברידג' של קבוצת הפאר של לונדון, צ'לסי. נבקר באצטדיון הענק הרביעי בגודלו באנגליה, ובמוזיאון של הקבוצה המעוטרת בגביעים ואליפויות באנגליה ובאירופה, או למי שירצה ליהנות מזמן חופשי קניות בחנויות הענק התוססות של רחוב אוקספורד, משם נצא לשדה התעופה לטיסה לתל אביב ושתפילת הדרך בפינו נשוב לציון עיר קדשנו.

* יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות.