לטייל בעולם כשר בלי לשלם יותר
Phone
03-5095200

כוכב לונדון
חופשה מרתקת בבירת בריטניה – לונדון. אוטובוסים אדומים, ארמון המלוכה, שעון הביג בן, הייד פארק, מוזיאון מאדאם טוסו, רחוב אוקספורד, הרכבת התחתית-זוהי לונדון. בירה עולמית שופעת יופי והדר, תרבות, אמנות, אטרקציות, אופנה והיסטוריה.

כוכב לונדון

5 ימים א'-ה'

תוכנית הטיול: מחירים ותאריכים:

עם כשר ישיר מבקרים במקומות הבאים:
ארמון באקינגהם, מאדאם טוסו, מוזיאון הטבע, גריניץ', קובנט גארדן, קאמדן טאון

חופשה מרתקת בבירת בריטניה – לונדון.
אוטובוסים אדומים, ארמון המלוכה, שעון הביג בן, הייד פארק, מוזיאון מאדאם טוסו, רחוב אוקספורד, הרכבת התחתית-זוהי לונדון.
בירה עולמית שופעת יופי והדר, תרבות, אמנות, אטרקציות, אופנה והיסטוריה.

יום 1.
יום א' # תל אביב > לונדון
נפגש בנתב"ג ונטוס ללונדון, בירת בריטניה, אחת מהערים המעניינות והיפות ביותר באירופה. לאחר הנחיתה, נצא לסיור בעיר ונתחיל להינות מיופייה המרהיב. נראה את הייד פארק ואזור קנסינגטון, בניין הפרלמנט המרשים ושעון ה"ביג בן", רחוב דאונינג- מקום מגוריו של ראש הממשלה. נמשיך כיכר טרפלגר עם מזרקות הענק ונראה את אדמירל נלסון הצופה בנו מלמעלה. נגיע לכיכר פיקדילי המפורסם. נצפה על כנסיית סנט פול הנחשבת לשנייה בגודלה בעולם, כנסיית ההכתרה ווסט מיניסטר, בתי הפרלמנט, המצודה של לונדון וה"סיטי" – המרכז הפיננסי רב העוצמה.

יום 2.
יום ב # לונדון, ארמון באקינגהם, מוזיאון הטבע, מוזיאון השעווה "מאדאם טוסו"
לאחר ארוחת הבוקר, נגיע לארמון בקינגהאם ונצפה בטקס החלפת המשמרות. לאחר הטקס, נצא לסיור במוזיאון הטבע, אחד המוזיאונים המסקרנים של לונדון המציג עשרות תערוכות אינטראקטיביות מרתקות של בעלי חיים שנכחדו, מיני בעלי חיים מאזורי אקלים שונים וכן מוצגים מתקופת הדינוזאורים, יונקים כמו הלוויתן הכחול ועוד. בתום הסיור נמשיך למוזיאון השעווה ע"ש מאדאם טוסו כאן נוכל לפגוש מנהיגי עולם ידועים ודמויות מפורסמות מעולם הקולנוע, הספורט והבידור.

יום 3.
יום ג' # לונדון, שייט, קו גריניץ'
לאחר ארוחת הבוקר נערוך שייט על נהר התמזה עד רובע גריניץ', אשר נכללה ברשימת המורשת העולמית של ארגון אונסק"ו. עם ההגעה נערוך סיור רגלי בפארק המרהיב, נראה את הנקודה בה נקבע קו האורך אפס. נחלוף על פני בית המלכה מהמאה ה-17 ונתרשם מהתצפית על לונדון.
בערב נוכל לצאת אל מרכז התיאטראות ברובע ווסט מיניסטר ולחזות במחזמר (בתשלום).

יום 4.
יום ד' # לונדון, שווקים, קובנט גרדן, שוק קאמדן
היום נגיע לקובנט גרדן, השוק הישן היפהפה אשר מסביבו חנויות בוטיק, פאבים ומסעדות. נמשיך לאזור קאמדן בה נפגוש את לונדון האחרת. מקבץ של ששה שווקים מרכיבים את האזור הזה שמשלב אומנות רחוב ססגונית עם דוכנים על גבי דוכנים של מזכרות, ביגוד ופריטים אופנתיים לכל טעם.

יום 5.
יום ה' # לונדון, זמן קניות > תל אביב
לא נוכל להיפרד מלונדון ללא מסע קניות. נגיע לרחוב אוקספורד ומשם תוכלו להינות מזמן חופשי לקניות. חנויות מותגים, הרבה מאוד ביגוד ואופנה, בתי כלבו עצומים, פריימארק ועוד.
מלאים בחוויות מהימים המהנים שעברו עלינו. נצא אל שדה התעופה ונטוס חזרה ארצה. בואכם לשלום! נחיתה בישראל ביום 6.

המחיר כולל :
• טיסה בינלאומית הלוך ושוב לפי המסלול • מיסי נמל ודלק נכון לתאריך 1/9/21 • אכסון בבתי מלון דרגת תיירות טובה ו/או ראשונה • בוקר וערב ארוחה מלאה + מצרכים להכנה עצמית של כריכים לצהריים • אוטובוס תיירים נוח ממוזג לביצוע תכנית הטיול • סיורים בהתאם לתוכנית הטיול ומדריך מקומי בהתאם לחוקי המדינה דובר אנגלית לרבות דמי כניסה לאתרים השונים • טיפים לנותני השירותים בחו"ל • מדריך ישראלי מצוות גשר לעולם
המחיר הנ"ל אינו כולל:
• ביטוח נסיעות, בריאות ומטען • טיפ למדריך הישראלי (נהוג לתת 4£ ליום לנוסע) • הוצאות בעלות אופי אישי כלשהן כגון: משקאות בארוחות, טלפונים וכד‘ • כל שרות שאינו מוזכר ב"מחיר הטיול כולל" הערות: * ימי שישי ושבת, ימי חג וחול המועד בארץ, ימי א‘ וחגים בחו"ל אינם נחשבים למניין ימי עבודה. * במידה והוצאו כרטיסי טיסה כלשהן או נקנו שירותים נוספים כגון אשרה וכד‘, יתווספו מחיריהן לדמי הביטול הנקובים לעיל. * מחיר הטיול מבוסס על מינימום של 25 נוסעים משלמים. * בכל מקרה של שינוי, ביטול או תקלה הקשורה לטיסות, לשיט או לתעבורה תחול האחריות על חברת התעופה או התעבורה. * יתכנו שינויים במסלול הטיול עקב שינוי בזמני טיסות וסיבות אובייקטיביות אחרות. * תנאים ואחריות כפי שמופיעים באתר. * חשוב לוודא שהדרכון בתוקף ל-6 חודשים לפחות. * התוכנית מתארת את אתרי הביקור אך לא בהכרח את סדר הביקורים לאורך הימים. תנאי תשלום: • בעת הרשמה –200£ לאדם. • עד 35 יום לפני היציאה – גמר תשלום. תנאי ביטול: • מרגע ההרשמה יחויב הנוסע ב-47£ דמי רישום בלבד • 30-16 ימי עבודה* לפני היציאה יחויב הנוסע ב-50% משווי הטיול • 13-8 ימי עבודה* לפני היציאה יחויב הנוסע ב-75% משווי הטיול • מ-7 ימי עבודה* לפני יציאת הטיול עד למועד היציאה יחויב הנוסע בכל מחיר הטיול כולל כל העלויות הנלוות במידה וכורטסו טיסות כלשהן או נקנו שירותים נוספים (ויזה, למשל) יתווספו מחיריהן לדמי הביטול הנקובים * ימי שישי ושבת, ימי חג וחול המועד בארץ, ימי א‘ וחגים בחו"ל אינם נחשבים למניין ימי עבודה. הערת קורונה: בשל המצב הרגיש בעקבות התפרצות נגיף קורונה, החזר מלא על התשלומים במקרה של ביטול בעקבות התפרצות קורונה במדינת היעד המלווה באזהרה של משרד הבריאות.

- ראה תנאים, הגבלת אחריות וסעיף ביטולים בקישור זה