לטייל בעולם כשר בלי לשלם יותר
Phone
03-5095200

כוכב לונדון
לונדון, עם כל האטרקציות שהעיר הקלאסית של מערב אירופה יכולה להציע... סיורים עירוניים, מוזיאונים, שייט על נהר התמזה, היסטוריה מרתקת ויציאה מחוץ ללונדון עם נופים ירוקים... הכרת הלב בפועם של לונדון דרך ההיסטוריה של פעם והקצב של היום.

כוכב לונדון

טיול כוכב 5 ימים א'-ה'

תוכנית הטיול: מחירים ותאריכים:

יום 1.
יום א' # תל אביב > לונדון
מפגש הקבוצה בנתב"ג וטיסה ללונדון בירת אנגליה, אחת מהערים המעניינות והיפות ביותר באירופה.
בהתאם לשעת הנחיתה נערוך סיור פנורמי מדהים במרכז העיר לונדון. נמשיך לארוחת ערב במסעדה ונסיים במלון שלנו.

יום 2.
יום ב # לונדון: שייט > קו גריניץ'
לאחר ארוחת הבוקר נערוך שייט על נהר התמזה עד לעיירת גריניץ', אשר נכללה ברשימת המורשת העולמית של ארגון אונסק"ו. עם ההגעה נערוך סיור רגלי בפארק המרהיב, זה המקום בו נקבע קו האורך אפס והשעון העולמי. נחלוף על פני בית המלכה מהמאה ה-17 ונתרשם מהתצפית על לונדון. בסיום נשוב לעיר ונוכל לערוך קניות בחנויות הענק התוססות של רחוב אוקספורד לפני ארוחת הערב במסעדה וחזרה למלון.

יום 3.
יום ג' # לונדון: אתרים מרכזיים, מוזיאון השעווה מאדאם טוסו
אוטובוסים אדומים ורכבת תחתית – היום נחווה את העיר. ארמון המלוכה, שעון הביג בן, הייד פארק, רחוב אוקספורד – זוהי לונדון. היום נצא לסיור מודרך בתחבורה הציבורית באתריה המפורסמים. נראה את ארמון בקינגהאם, נצפה על כנסיית סנט פול הנחשבת לשנייה בגודלה בעולם, כנסיית ההכתרה ווסטמיניסטר, בתי הפרלמנט, המצודה של לונדון וה"סיטי" – המרכז הפיננסי רב העוצמה. נבקר במוזיאון השעווה של מאדאם טוסו, כאן נוכל לפגוש מנהיגי עולם ידועים ודמויות מפורסמות מעולם הקולנוע, הספורט והבידור. ניסע לשכונת גולדרס גרין, המעוז של יהדות לונדון לארוחת ערב מוקדמת במסעדה. בערב נוכל לצאת אל מרכז התיאטראות ברובע "ווסט אנד" ולחזות במחזמר (בתשלום), בסיום נשוב למלון.

יום 4.
יום ד' # לונדון > אוקספורד > סטרטפורד אפון אבון
היום נצא קצת מחוץ ללונדון, נתחיל את סיורינו במסע לאורך גבעות צ'ילטרן לאוקספורד, העיר עם הצריחים, וביתה של האוניברסיטה העתיקה ביותר בעולם דוברי האנגלית. המבנים האלגנטיים, בעלי האופי העתיק יומין של אוקספורד ומדשאותיה היוו מוקד משיכה לרבים לאורך השנים (כולל ביל קלינטון וביתו צ'לסי, יו גרנט וקייט בקינסייל). במהלך הטיול, תחזו במבנים העתיקים של הקמפוס היוקרתי. כאן צולמו סרטים רבים, כמו הארי פוטר ועוד וכאן גם למד אלברט איינשטיין. משם נמשיך לקוטסוולדס, אזור המעוטר ביופי אנגלי עדין, מורשת והיסטוריה, הבתים המקסימים בעלי גגות הקש ואת האכסניות הקסומות של האזור. בסוף חלק זה נגיע לסטרטפורד אפון-אבון, מקום הולדתו של היוצר המפורסם וויליאם שייקספיר. נבקר בביתו של שייקספיר מתקופת טיודור, יחד עם הסלון האופייני, חדרי השינה והמטבח המיוחדים, משם נשוב ללונדון לארוחת ערב במסעדה ולינה.

יום 5.
יום ה' # לונדון: איצטדיון סטמפורד ברידג' > תל אביב
לאחר תפילה וארוחת בוקר, נפתח את הבוקר בסיור באיצטדיון סטמפורד ברידג' של קבוצת הפאר של לונדון, צ'לסי. נבקר באיצטדיון הענק הרביעי בגודלו באנגליה, ובמוזיאון של הקבוצה המעוטרת בגביעים ואליפויות באנגליה ובאירופה. אם יוותר לנו זמן נוכל לערוך השלמת קניות. משם נצא לשדה התעופה לטיסה לתל אביב וכשתפילת הדרך בפינו נשוב לציון עיר קדשנו.

* יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות.

המחיר כולל :
- טיסות סדירות וישירות, בקו תל אביב לונדון תל אביב. - בית מלון: בדרגה ראשונה או דרגת תיירות טובה עם שירותים צמודים. - תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג לביצוע התוכנית. - כלכלה חצי פנסיון: 4 ארוחות בוקר קונטיננטליות המרכבות ממוצרים מותרים ומוגשות בכלים חד פעמיים, הכנה עצמית של כריכים לצהריים (לחם וממרחים) ועוד 4 ארוחות ערב חמות כשרות. - מלווה קבוצה: מנוסה ושומר מצוות, שיעמוד לרשותך במרוצת כל תקופת הטיול. - סיורים: לאורך המסלול בלווי מלווה הקבוצה. - סיורי היכרות: לונדון.
המחיר הנ"ל אינו כולל:

- ביטוח מכל סוג שהוא לרבות ביטוח נסיעות וביטוח ביטול. - הוצאות אישיות כגון שתיה בארוחות, טלפונים, כביסה וכד'. - כל שלא נכלל תחת הסעיף "המחיר כולל".

לתשומת לבך:

- ייתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות.

- ראה תנאים, הגבלת אחריות וסעיף ביטולים בקישור זה