לטייל בעולם כשר בלי לשלם יותר
Phone
03-5095200

כוכב לאיסטנבול
איסטנבול - העיר הגדולה והמיוחדת הנמצאת על יבשות אירופה ואסיה ומונה יותר מ-20 מיליון תושבים. מרכזים עתיקים, כיכרות, שדרות, שווקים תוססים, מוזיאונים וחיי תרבות מעניינים. נבקר בבית הכנסת נווה שלום, שהיה המעוז והמרכז הרוחני והגשמי הגדול ביותר של יהודי טורקיה בכלל ואיסטנבול בפרט ונשמע את סיפורו של המקום שידע ימים יפים יותר... נצא לשייט על מיצרי הבוספורוס, ונהנה מהנופים המרהיבים של גשרי הענק מעל הבוספורוס.

כוכב איסטנבול

תאריכים לשנת 2021 יפורסמו בקרוב

תוכנית הטיול: מחירים ותאריכים:

בעקבות הקורונה הטיולים ליעד זה לא יתקיימו במהלך שנת 2020.
תאריכים לשנת 2021 יפורסמו בקרוב.

 

איסטנבול העיר הגדולה בטורקיה, בירת האימפריה העות'מאנית, והיחידה שנפרשת על 2 יבשות: אירופה ואסיה.
במרחק טיסה קצרה נגיע למקום שבו הנופים התרבות האתרים, השווקים הססגוניים, הם שם של דבר.
אנו מזמינים אותך לחופשה מהנה על קצה המזלג באיסטנבול, בשילוב שייט על נהר הבוספורוס וביקור בקהילה היהודית המפוארת, סיורים שונים גם בצד האסייאתי, במסלול 5 ימים א'-ה', במגוון תאריכים.
חברת כשר ישיר שמחה להיות החברה היחידה בישראל המשווקת טיולים מאורגנים כשרים לאיסטנבול בהווי דתי ואוכל כשר ובמחיר השווה לכל נפש.

יום 1
יום א' # תל אביב > איסטנבול – סיור בעיר החדשה
היום הגדול הגיע, בשעות הבוקר ניפגש בנתב"ג ונטוס כשעה וחצי לאיסטנבול, נחיתה איסוף מזוודות ויוצאים לעיר הגדולה והמיוחדת הנמצאת על יבשות אירופה ואסיה ומונה יותר מ 20 מיליון תושבים, נגיע לעיר החדשה בחלק האירופי של איסטנבול, ולאחר קבלת החדרים נצא לסיור רגלי לאחד ממוקדי התיירות בעיר, כיכר טקסים ובמרכזו אנדרטת הרפובליקה לזכר מלחמת העצמאות של טורקיה. הכיכר כמו האזור כולו, היא מוקד מסחר גדול ובה מלונות, מסעדות ובתי עסק רבים נוספים. משם נמשיך למדרחוב איסטיקלאל אחת מן השדרות המפורסמות ביותר בטורקיה, המבקרים בה כמעט 3 מיליון בני אדם ביום במהלך סופי השבוע. הרחוב הינו מדרחוב אלגנטי, הממוקם ברובע ההסטורי ביוג'לו (Beyoğlu), באורך כשלושה קילומטרים, שבו שוכנים בוטיקים מעולים, חנויות מוסיקה, חנויות ספרים, גלריות לאמנות, בתי קולנוע, תיאטראות, ספריות, בתי קפה, פאבים, מועדוני לילה עם מוסיקה חיה, קונדיטוריות הסטוריות, חנויות שוקולד ומסעדות. נטפס לתצפית על קרן הזהב ממגדל גאלאטה, נחצה את גשר גאלאטה מקום משכן קבוע לדייגים, גשר הבנוי על קרן הזהב ומחבר את העיר העתיקה והעיר החדשה שבצד האירופאי. בסיום נשוב למלון לארוחת ערב ולינה.

יום 2
יום ב` # איסטנבול – הצד האסיאתי והקהילות היהודיות
לאחר תפילה וארוחת בוקר נפליג במעבורת לקדיקוי האזור האסיאתי של העיר, נבקר ונתרשם מהסגנון חיים והתרבות בחלק הזה של העיר, נבקר גם בבית הכנסת המקומי, נשוב לחלק האירופי, ונבקר בבית הכנסת נווה שלום, שהיה המעוז והמרכז הרוחני והגשמי הגדול ביותר של יהודי טורקיה בכלל ואיסטנבול בפרט, נשמע את סיפורו של המקום שידע ימים יפים יותר, ונשוב למלון.
בערב: המעוניינים יצאו לערב פולקלור (חפלה) טורקית אוטנטית על סיפון האוניה (בתשלום).

יום 3
יום ג' # איסטנבול > שייט על הבוספורוס > מיני טורקיה > סיור בעיר העתיקה
לאחר תפילה וארוחת בוקר ,היום נכיר את איסטנבול מקו המים, נצא לשייט על מיצרי הבוספורוס, מן המעבורת נשקפים נופיה המרהיבים של גשרי הענק מעל הבוספורוס, משם נמשיך למיני טורקיה, מוזיאון המציג דוגמאות מוקטנות את מיטב האתרים של טורקיה. נמשיך לסיור פנוראמי במיטב האתרים בעיר בעתיקה נצפה על המסגד הכחול, האיה סופיה, ארמון טופקאפי, מגדל גלאטה, ואתרים נוספים ככל שיותיר הזמן, בסיום נשוב למלון.

יום 4
יום ד' # ארמון דולמאבחצ'ה > ההיפודרום והגרנד באזאר
לאחר תפילה וארוחת בוקר נבקר בארמון שהיה מקום משכנם של סולטנים עד לשנת 1918, נעבור בין החדרים השטיחים והנברשות ונקדיש זמן מיוחד לחדר הבדולח המפורסם.  נמשיך להיפודרום העצום על שטח 480 מטר על 117 מטר ובמרכזו אובליסק מצרי משנת 390 לספירה. על האובליסק נראה תבליטים של הקיסר תיאודוסיוס הצופה על המרוצים בהיפודרום נגיע עד לעמוד קונסטנטין. נקנח בגרנד באזאר שם תמצאו הכל! תבלינים כלי בית נעליים בגדים ועד למוצרי עור. בסיום היום נשוב למלון.

יום 5
יום ה' # איסטנבול > תל אביב
לאחר תפילה וארוחת בוקר נצא להיפרד מאיסטנבול בסיור באתריה המרכזיים בעיר העתיקה זמן פנוי להשלמת קניות וביקורים שונים, אחר הצהריים נצא לשדה התעופה הבינלאומי לטיסה לתל אביב, נחיתה בשעות הערב.

המחיר כולל :
- טיסה ישירה. - מיסי נמל ובטחון נכון ליום 01.01.2020. - בתי מלון: בדרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה בחדרים לשניים עם שירותים צמודים. - תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג, לביצוע המסלול. - כלכלה: חצי פנסיון ובצהרים: אפשרות להכנה עצמית של כריכים. - מלווה קבוצה: מנוסה ושומר מצוות, שיעמוד לרשותך במרוצת כל תקופת הטיול. - טיפים לנותני השירותים בחו"ל (למעט סבלות).
המחיר הנ"ל אינו כולל:
- שינוי במחירי תעופה המושפעים מהתייקרות היטלי הדלק והביטחון ומיסי נמלי התעופה. - טיפ למדריך הישראלי (מקובל 4 אירו לאדם לכל יום טיול). - שינויים בשער המטבעות המקומיים לעומת הדולר מעל 2% מתאריך מתן ההצעה ועד לתשלום בפועל יחולו על הנוסע. לתשומת לבך: - יש לוודא שהדרכון בתוקף ל-6 חודשים לפחות מיום החזרה ארצה. - יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות. נעשה מאמץ להגיע לכל האתרים המפורטים. - למארגני הטיול כסוכני נסיעות אין שליטה על שרותי תעופה השונים כגון הזמנות אוכל מיוחד, מושב במטוס, שינוי זמני טיסה או איחור בטיסה. האחריות בנושא היא של חברת התעופה בלבד. - ביטוח: ביטוח מטען ובריאות יש לבצע  בהתאם לזמני הטיסה מיום יציאת הטיול ועד יום הנחיתה בארץ. אנא הקפידו על ביטוח ביטול נסיעה, המכסה את כל ימי הטיול. -ראה תנאים, הגבלת אחריות וסעיף ביטולים בקישור זה