לטייל בעולם כשר בלי לשלם יותר
Phone
03-5095200

שוויץ
נופים מרהיבים ועיירות ציוריות מחכים לנו בטיול לשוויץ היפה. הרי האלפים המדהימים, נהרות, אגמים ומפלים, קניום הארה עם נקיקי הסלע המרשימים, סיור וטעימות במפעל שוקולד, ברן הבירה העתיקה, רכבת הרים ממנה נשקפים נופים עוצרי נשימה ועוד.

טיול נכים לשוויץ

מונגש לנכים / מוגבלי הליכה

תוכנית הטיול: מחירים ותאריכים:

שוויץ

מונגש לנכים / מוגבלי הליכה

יום 1.
יום ב' # תל אביב > ציריך > לנגו
מפגש קבוצה בנתב"ג וטיסה לציריך. לאחר הנחיתה ניסע לבית המלון בעיירה לנגו. גסטהאוס כשר, כל החדרים מותאמים לנכים מקלחות פתוחות לכניסה עם כסא גלגלים.

יום 2.
יום ג' # הרי האלפים
לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה במעברים צרים אל פסגות הרי האלפים. יום שכולו חוויה בלתי נשכחת לאוהבי טבע. מים, שלג ונופים מאלפים בהרי האלפים. אגמים ומפלים מכל עבר ואוויר הרים צלול ונקי. בשעת לילה מאוחרת נחזור למלון.

יום 3.
יום ד' # ברן
לאחר ארוחת הבוקר ניסע למפעל שוקולד לסיור ולטעימות. המפעל נמצא בעיירה מדהימה בינות להרי האלפים בחלק הצרפתי של שוויץ. לאחר מכן נמשיך בטיול לברן, בירתה של שוויץ דרך עיירות שוויצריות טיפוסיות ונוף מהמם. נראה את הככר המרכזית, את מערת הדובים המפורסמת – סמלה של העיר. נשוטט להנאתינו ברחובותיה העתיקים ונצפה בשעון המפורסם במרכז העיר העתיקה.

יום 4.
יום ה' # ויצנאו
לאחר ארוחת הבוקר נסע לעיירה ויצנאו השוכנת בסמוך לאגם לוצרן נעלה על רכבת הרים שתיקח אותנו בנסיעה במעלה ההר להר הריגי משם נצפה בנוף בלתי רגיל על אגם לוצרן ועל הרי האלפים. נסתובב מעט על ראש ההר ונרד חזרה לכפר. נשוט באוניה על אגם לוצרן לעבר העיר לוצרן נסייר בעיר וברחובותיה העתיקים ונצפה בגשר הפרחים המפורסם של העיר.

יום 5.
יום ו' # אנגלברג
לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול לעיירה אנגלברג. נעפיל ברכבל לפסגת הר הטיטליס ונצפה בנןף המרהיב הנשקף ממנו. נטייל מעט על ההר במסלול הליכה רגלי וניצפה באגמים ובמפלים שעל ההר. לעת ערב חזרה למלון לקבלת שבת משותפת.

יום 6.
שבת # לנגו
יום מנוחה ורוגע באיזור המלון. סיור מודרך להכרת הכפר שבעברו היה כפר מלא ביהודים עם מוסדות יהודים ובית כנסת מפואר.

יום 7.
יום א' # קניון הארה, איטנרלאקן
היום ניסע לקניון הארה. כאן נצפה בתופעת טבע נדירה בה הרוח והמים חצבו בסלע נקיק תלול ומרשים. נצפה בנהר הרוגש מתחת לגשרי העץ ונהנה יחדיו מיופיו המהמם של הטבע. לאחר מכן ניסע לעיירת הקיט איטנרלאקן, השוכנת בין שני אגמים, נסייר ברחובותיה הציוריים והיפים.

יום 8.
יום ב' # מפלי הריין > תל אביב
היום נצא לעבר מפלי הריין, נצפה לעבר המפלים, נשוט בסירות אל תוך המפלים הרוגשים ונוכל לחוש בעוצמתם. לאחר מכן ניסע לשטיין אם ריין עיירה מהממת על גדות נהר הריין שנשתמרה מיימי הבניים נסיעה לשדה התעופה לטיסה חזרה ארצה.

המחיר כולל :
- טיסות בחברת אל על. - תחבורה בואן מיוחד המתאים לנכים. - לינה 7 לילות בגסט האוס יהודי. ארוחת הבוקר במבנה בית האבות בחדר אוכל נפרד. - כלכלה: 7 ארוחות בוקר ו-7 ארוחות ערב כשרות ומלאות. - סיורים וביקורים על פי המסלול. - מלווה קבוצה מקצועי הבקיא במסלול ומנוסה בטיפול ובליווי נכים.
המחיר הנ"ל אינו כולל:
- שינוי במחירי תעופה המושפעים מהתייקרות היטלי הדלק והביטחון ומיסי נמלי התעופה לא יעלה על $100 - טיפ למדריך הישראלי (מקובל 4 אירו לאדם לכל יום טיול) - שינויים בשער המטבעות המקומיים לעומת הדולר מעל 2% מתאריך מתן ההצעה ועד לתשלום בפועל יחולו על הנוסע. - הוצאות אישיות כגון טלפונים, שתיה בעת הארוחות, כביסה וכד', כל מה שלא נכלל תחת הכותרת המחיר כולל. לתשומת לבך: - באחריות הנוסע לוודא שהדרכון בתוקף ל-6 חודשים לפחות מיום החזרה ארצה. - יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות. נעשה מאמץ להגיע לכל האתרים המפורטים. - למארגני הטיול כסוכני נסיעות אין שליטה על שרותי תעופה השונים כגון הזמנות אוכל מיוחד, מושב במטוס, שינוי זמני טיסה או איחור בטיסה. האחריות בנושא היא של חברת התעופה בלבד. - אין "כשר ישיר" אחראית לנזקי הנוסע שייגרמו כתוצאה מתאונות, מחלות, נזק למטען או כל נזק ישיר או עקיף העלול להגרם לנוסע במהלך הטיול, לרבות נזקים מחמת תאונה, אלימות, שוד, גניבה, אובדן של מטען או מסמכים, כרטיסי טיסה, דרכון, אישפוז, הוצאות רפואיות וכל נזק אחר. מובהר ומודגש בזאת כי לא ינתנו החזרים כלשהם בגין הפסקת טיול עקב מחלה, פציעה, או כל סיבה אחרת כלשהי. ביטוח: - ביטוח מטען ובריאות יש לבצע בהתאם לזמני הטיסה מיום יציאת הטיול ועד יום הנחיתה בארץ. אנא הקפידו על ביטוח ביטול נסיעה, המכסה את כל ימי הטיול. - "כשר ישיר" ממליצה לנוסע לבטח עצמו, על חשבונו בביטוח אישי מקיף ונרחב הכולל ומכסה את האירועים והנזקים המתוארים לעיל והכולל בין היתר ביטוח רפואי, ביטוח מטען וביטוח דמי ביטול. "טיולי גשר" מודיעה בזאת מפורשות כי היא פועלת בארגון הטיולים כמתווכת בלבד בין הנוסעים לבין כלל נותני השרותים המבצעים את תוכניות הטיול ובכלל זאת חברת התעופה, תחבורה, ספנות, בתי מלון, מסעדות וכיו"ב. לפיכך אין "טיולי גשר" אחראית בין במישרין ובין בעקיפין, בכל צורה שהיא לכל נזק אשר עלול להיגרם ע"י נותני השירותים הנ"ל או מי אשר פועל מטעמם, לרבות בשל מעשים ו/או מחדלים של אותם נותני השירותים, אין באמור בתנאים דלעיל כדי לפגוע בזכותו של הנוסע לתבוע ישירות את כלל נותני השירותים או חלק מהם. - חובה לחתום על הצהרת בריאות המצ"ב עוד בטרם הרישום. לטופס הצהרת בריאות לחצו כאן >   ראה תנאים, הגבלת אחריות וסעיף ביטולים בקישור זה