לטייל בעולם כשר בלי לשלם יותר
Phone
03-5095200

שייט לפיורדים הנורבגיים
שייט בפיורדים הוא חוויה יוצאת דופן, לכל אוהבי הטבע, הנופים ואלה המחפשים שלווה ומנוחה. לאורך חופיה של נורבגיה מצויים פיורדים רבים היוצרים נוף מרהיב וייחודי. בשייט זה נחשפים המטיילים לטבע, ולנופים הקסומים עוצרי הנשימה של נורבגיה. מלבד נופים וטבע נחשפים גם לתרבות המקומית ולהיסטוריה של יושבי הארץ הצפונית הזו.

טיול נכים לפיורדים הנורבגיים

מונגש לנכים / מוגבלי הליכה

תוכנית הטיול: מחירים ותאריכים:

שייט פאר לפיורדים הנורבגיים

מונגש לנכים / מוגבלי הליכה

שייט בפיורדים הוא חוויה יוצאת דופן, לכל אוהבי הטבע, הנופים ואלה המחפשים שלווה ומנוחה. לאורך חופיה של נורבגיה מצויים פיורדים רבים היוצרים נוף מרהיב וייחודי. בשייט זה נחשפים המטיילים לטבע, ולנופים הקסומים עוצרי הנשימה של נורבגיה. מלבד נופים וטבע נחשפים גם לתרבות המקומית ולהיסטוריה של יושבי הארץ הצפונית הזו. בשייט לפיורדים מגיעות אוניות הקרוזים אל הפיורדים מהים אל מראות יפים ומזוויות בלתי נשכחות. כל זאת בשילוב של הנאה מרבית ומפנקת של אוניות התענוגות המשלבות בתוכן "מלון צף", אוכל מעולה, וכמובן שלל אפשרויות של בידור ובילוי.

אודות האנייה MS Nieuw Statendam
אניית פאר חדשה שהושקה בדצמבר 2018!! בעלת 12 סיפונים. אנייה זו חדשה ומפוארת ולנו תהייה ההזדמנות להיות בין האורחים הראשונים על הספינה בהגיעה לאירופה בפעם ראשונה. אנייה זו נוחה ונעימה ונחשבת לאוניית פאר שלא תאכזב את נוסעיה. משקלה 99500 טון, מכילה 2650 נוסעים (איש צוות לכל זוג נוסעים בממוצע). לאנייה מגוון רחב של חדרים בגדלים שונים: סוויטות, חדרים הצופים לים, חדרים פנימיים וחדרים מונגשים. באנייה מספר מסעדות נושא ייחודיות ומספר רב של בתי קפה בארים, ספא, אולם ספורט, בריכות וטרקלינים בהם תוכלו למצוא שפע של אפשרויות בילוי שתייה ריקודים ועוד…

יום 1.
יום ה' # תל אביב > אמסטרדם
טיסת לילה ישירה לאמסטרדם בשעות הערב ולאחר נחיתה העברה למלון ללינת לילה.

יום 2.
יום ו' # אמסטרדם
ארוחת בוקר מאוחרת (09:30) לאחר מכן יום טיול אמסטרדם לעומק כולל כיכר הדאם שוק הפרחים בית הכנסת הפרטוגזי. מבט מבחוץ על המוזאונים המעניינים באמסטרדם. חזרה למלון לקבלת שבת וארוחת ערב.

יום 3.
שבת # אמסטרדם
יום חופשי להרצאות, ולביקורים עם מלווה הקבוצה באזור המלון.

יום 4.
יום א' # אמסטרדם: עלייה לספינה
ארוחת בוקר במלון והתארגנות ליציאה. נסיעה לנמל באמסטרדם לתהליך הצ'ק אין לספינת הפאר. ארוחת צהריים על הספינה והכרות ראשונה עם החדרים. יציאה לשייט בשעה 17:00.

יום 5.
יום ב' # יום כיף בים
יום חופשי בו נוכל ליהנות ממתקני האנייה השונים, כמו הבריכה, הספא, הקזינו ומגוון המסעדות.

יום 6.
יום ג' # נורבגיה: איידפיורד
הכפר איידפיורד האהוב מאוד על תיירים הינו קדום. הוא ממוקם על גדות הפיורד הנושא את אותו שם, והינו ענף של פיורד גדול. בסך הכל כמה מאות תושבים חיים במקום קטן וקסום זה המושך אליו תיירים רבים הבאים בדרך היבשה ובשנים האחרונות רבים הבאים באניות.

יום 7.
יום ד' # נורבגיה: אלסונד
אלסונד הינה עיירה שנוסדה ב- 1793 וכיום הינה אחד מנמליה החשובים של נורבגיה. העיר נפגעה קשות בשנת 1904 משריפה שכילתה את מרכז העיר. אבל, כמו עוף החול, העיר קמה לתחייה מהאפר ונבנתה מחדש בסגנון האר- נובו. היום, אלסונד הינה אחת הערים הבודדות בעולם שרוב מרכז העיר בנוי בסגנון האר-נובו, אלסונד הצליחה לשמור על השלמות הארכיטקטונית הסגנונית שלה. העיר בנוייה על שלושה איים המחוברים ביניהם בגשרים, נעלה להר אסקלה ולתצפית קאניבן ממנה נשקף מראה מרהיב של העיר המיוחדת והאיים. נטייל בין הבתים המיוחדים והייחודים של העיר שכל אחד מהם יכול להיות אתר תיירות בפני עצמו. בהמשך נצא מן העיר ונעלה בדרך הטרולים המפורסמת בסקנדינביה כולה ונחשבת לאתר תיירות ייחודי, במהלך הנסיעה נעבור את 11 הפיתולים המרהיבים (והמפחידים…) נעצור לתצפית ממרפסות התצפית החדשות שנבנו לאורך הדרך המתפתלת. חזרה לאנייה.

יום 8.
יום ה' # סקיולדן
היום נראה את הטבע בשיא תפארתו. פיורדים, אגמים וקרחוני ענק הם מקצת החוויות הצפויות לנו בסיור זה. נצא בנסיעה מהעיירה סקיולדן במסלול עוצר נשימה לאורך החוף הגדול והעמוק ביותר מבין הפיורדים של נורווגיה. נחזור לספינה להמשך בילוי והופעות.

יום 9.
יום ו' # נורבגיה: ברגן
ברגן נוסדה בשנת 1070 ועד סביבות 1830 הייתה העיר הגדולה בסקנדינביה ומרכז סחר וספנות. ברגן נחשבת לבירת הפיורדים ומוקפת בשבע גבעות. הסיור שלנו יחל בשיטוט במרכז ההיסטורי של העיר ברובע בריגן, שהוכרז כאתר מורשת עולמית, נטייל בין בתי העץ המיוחדים בעלי הגמלונים המשקיפים אל המעגן. הסיור כולל נסיעה ברכבת הפניקולר המפורסמת פלויבאנן שתעלה אותנו להר פלויאן. שם, מהפסגה, ניהנה מתצפית מרהיבה על ברגן והסביבה. אחר כך במידה ויותיר הזמן, נשאיר זמן לקניות בשוק הדגים ההיסטורי ולפני שנחזור לנמל נערוך סיור בחצי האי של ברגן הציורית ובאזורים העיקריים של העיר. חזרה לאנייה לקידוש ולקבלת שבת בהתאם לזמנים.

יום 10.
שבת # יום כיף בים
יום למנוחה והנאה ממתקני האנייה.

יום 11.
יום א' # הולנד > תל אביב
לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את האנייה ליום טיול נוסף בהולנד. ניסע לעיר אוטרכט ונטייל מעט בסמטאות המיוחדות של עיר זו. לאחר מכן ניסע לעבר העיר האג ונבקר במדורדם מיני הולנד. ניסע לנמל תעופה לטיסת לילה חזרה לישראל.

המחיר כולל :
מחיר הטיול לאדם בחדר זוגי: חדר פנימי נגיש (3 חדרים) 4245 $ לאדם. חדר חלון נגיש (1 חדרים) 4445 $ לאדם. חדר מרפסת ראות חלקית נגיש (4 חדרים) 4545 $ לאדם. חדר מרפסת נגיש (5 חדרים) 4745 $ לאדם. המחירים מבוססים על זמינות וכפופים לשינויים. מחיר הטיול כולל: - טיסות בחברת אל על - תחבורה באוטובוס  מיוחד המתאים לנכים - 3 לילות במלון קרוב לאמסטרדם (כל החדרים מותאמים לנכים) - כלכלה: חצי פנסיון מורחב כשר ובצהרים אפשרות להכנה עצמית של כריכים - 7 לילות על ספינת פאר כולל ארוחות בשפע על בסיס חצי פנסיון - סיורים וביקורים על פי המסלול חלקם ברכבים מותאמים וחלקם על הכיסא למרכז העיר - מלווה קבוצה מקצועי הבקיא במסלול ומנוסה בטיפול ובליווי נכים
המחיר הנ"ל אינו כולל:
- שינוי במחירי תעופה המושפעים מהתייקרות היטלי הדלק והביטחון ומיסי נמלי התעופה לא יעלה על $100 - טיפ למדריך הישראלי (מקובל 4 אירו לאדם לכל יום טיול) - טיפ על האוניה בסך $11 לאדם ליום (גבייה באוניה) - שינויים בשער המטבעות המקומיים לעומת הדולר מעל 2% מתאריך מתן ההצעה ועד לתשלום בפועל יחולו על הנוסע. - הוצאות אישיות כגון טלפונים, שתיה בעת הארוחות, כביסה וכד', כל מה שלא נכלל תחת הכותרת המחיר כולל. לתשומת לבך: - באחריות הנוסע לוודא שהדרכון בתוקף ל-6 חודשים לפחות מיום החזרה ארצה. - יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות. נעשה מאמץ להגיע לכל האתרים המפורטים. - למארגני הטיול כסוכני נסיעות אין שליטה על שרותי תעופה השונים כגון הזמנות אוכל מיוחד, מושב במטוס, שינוי זמני טיסה או איחור בטיסה. האחריות בנושא היא של חברת התעופה בלבד. - אין "כשר ישיר" אחראית לנזקי הנוסע שייגרמו כתוצאה מתאונות, מחלות, נזק למטען או כל נזק ישיר או עקיף העלול להגרם לנוסע במהלך הטיול, לרבות נזקים מחמת תאונה, אלימות, שוד, גניבה, אובדן של מטען או מסמכים, כרטיסי טיסה, דרכון, אישפוז, הוצאות רפואיות וכל נזק אחר. מובהר ומודגש בזאת כי לא ינתנו החזרים כלשהם בגין הפסקת טיול עקב מחלה, פציעה, או כל סיבה אחרת כלשהי. ביטוח: - ביטוח מטען ובריאות יש לבצע בהתאם לזמני הטיסה מיום יציאת הטיול ועד יום הנחיתה בארץ. אנא הקפידו על ביטוח ביטול נסיעה, המכסה את כל ימי הטיול. - "כשר ישיר" ממליצה לנוסע לבטח עצמו, על חשבונו בביטוח אישי מקיף ונרחב הכולל ומכסה את האירועים והנזקים המתוארים לעיל והכולל בין היתר ביטוח רפואי, ביטוח מטען וביטוח דמי ביטול. "טיולי גשר" מודיעה בזאת מפורשות כי היא פועלת בארגון הטיולים כמתווכת בלבד בין הנוסעים לבין כלל נותני השרותים המבצעים את תוכניות הטיול ובכלל זאת חברת התעופה, תחבורה, ספנות, בתי מלון, מסעדות וכיו"ב. לפיכך אין "טיולי גשר" אחראית בין במישרין ובין בעקיפין, בכל צורה שהיא לכל נזק אשר עלול להיגרם ע"י נותני השירותים הנ"ל או מי אשר פועל מטעמם, לרבות בשל מעשים ו/או מחדלים של אותם נותני השירותים, אין באמור בתנאים דלעיל כדי לפגוע בזכותו של הנוסע לתבוע ישירות את כלל נותני השירותים או חלק מהם. - חובה לחתום על הצהרת בריאות המצ"ב עוד בטרם הרישום. לטופס הצהרת בריאות לחצו כאן >   ראה תנאים, הגבלת אחריות וסעיף ביטולים בקישור זה