לטייל בעולם כשר בלי לשלם יותר
Phone
03-5095200

כוכב טביליסי
גיאורגיה היא שילוב בין הנופים הנפלאים של הרי הקווקז, היסטוריה בת 3000 שנה, שמורות טבע נהדרות, כפרים לחופי הים השחור מימי הביניים והיסטוריה יהודית מעניינת בטביליסי, הבירה המרתקת. חוויה של תרבות, נופים ואופי.

גיאורגיה כוכב 5 ימים א'-ה'

טביליסי על קצה המזלג

תוכנית הטיול: מחירים ותאריכים:

בעקבות הקורונה לא יתקיימו טיולים בקיץ 2020.
תאריכים לחורף 2020 ולשנת 2021 יפורסמו בקרוב.

יום 1
יום א' # תל אביב > טביליסי
בשעת ערב מפגש קבוצה בנתב”ג וטיסה לטביליסי בירת גיאורגיה. לאחר הנחיתה הסעה לבית המלון.

יום 2
יום ב' # בורג'ומי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לבורג'ומי, היא עיירת מרפא, המוכרת בעיקר בזכות המים המינראליים המפורסמים, שנובעים בה – שנחשבים לבעלי סגולות רפואיות (וגם יש להם קצת טעם של תרופה – מעין סודה מלוחה-חמוצה-מרה). בורג'ומי נמצאת בתוך תפאורה יפהפייה בדמות עמק ירוק, ויש נהר העובר לאורכה. הכביש הראשי בבורג'ומי עובר לאורך הנהר ונקרא, כמובן, רוסטבלי (אחר כך הופך ל-Meskheti). על רחוב זה נמצאת התחנה המרכזית, וזהו גם הנתיב היוצא מהעיירה ומוביל לפארק הלאומי בורג'ומי-חראגאולי. אמנם האזור המקיף את העיירה הקטנה הוא יפהפה בפני עצמו, ויש בו גם פארק פורח ורחב ידיים עם מסלולי הליכה ומתקני שעשועים, כמובן שנבקר גם בגן הלאומי המקסים באיזור.

יום 3
יום ג' # 
מצ'חטה > גורי > אופליסציחה
הבוקר ניסע אל מצ`חטה, בירתה העתיקה בת 3,000 השנה ומרכזה הרוחני של גיאורגיה. נתרשם מאתריה החשובים ונראה את מנזר ג'ווארי, הבנוי על גבעה בשולי מצ'חטה.
נמשיך לגורי, בה נולד שליטה לשעבר של ברית המועצות, יוסף דז`יגשוילי סטאלין. נבקר במוזיאון סטאלין שנבנה לכבודו ונבין את המושג “פולחן אישיות”. נמשיך לאופליסציחה אתר פולחן קדום, כאן עברה "דרך המשי" המפורסמת. נחזור לטביליסי, ארוחת ערב במסעדה ולחזרה למלון.

יום 4
יום ד' # 
קאזבגי (כולל טיול ברכבי שטח) > טביליסי
הבוקר נצא לרכס הקווקז הגדול. ניסע בנופים מרהיבים ונגיע לעיירה קאזבגי (או Stepantsminda בשמה החדש), השוכנת למרגלות הר קזבק המתנשא לגובה של למעלה מ-5,000 מטר. מכאן נצא ברכבי שטח ונטפס במעלה תלול לכנסיה המפורסמת ביותר בגיאורגיה אשר למרגלות פסגת הקזבג. בסיומו של יום נגיע לטביליסי.
חזרה למלון להתרעננות, ארוחת ערב במסעדה, בהמשך הערב נהנה מהופעת פולקלור מקומי.

יום 5
יום ה' # טביליסי > חזרה לתל אביב
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מקיף בעיר היפה והמיוחדת. מיקומה האסטרטגי הפך אותה במהלך ההיסטוריה לעיר מרכזית בקווקז, אשר כובשים רבים עברו בה. נעמוד על התפתחותה, נעלה ברכבל  למצודה נריקאלה הנחשבת לנקודה אסטרטגית קדומה של העיר, נשוטט בשדרות רוסטבלי, נטייל בסמטאות העיר העתיקה, ונתרשם מהאדריכלות המרהיבה המאפיינת את טביליסי.
נסייר ברובע היהודי ובית הכנסת, נבקר בפארק מתאצמינדה (Mtatsminda) בגיאורגית: "הר קדוש", נשלים את סיורנו בעיר ונבקר באחד השווקים של העיר או במרכז הקניות המפורסם, ארוחת ערב חמה ואחריה ניסע לשדה התעופה ונמריא חזרה ארצה.

** יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות אין החברה ו/או מי מטעמה אחראים על סדר ההושבה בטיסה.

המחיר כולל :
- טיסות ישירות לטביליסי. - בית מלון מדרגת תיירות טובה או דרגה ראשונה בחדרים לשניים עם שירותים צמודים. - תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג לביצוע התוכנית. - כלכלה: חצי פנסיון מורחב: 4 ארוחות בוקר בבית המלון המבוססות על מוצרים מותרים ועוד 4 ארוחות חמות, הכנה עצמית של כריכים לצהרים (לחם וממרחים). - מלווה קבוצה: שומר מצוות, ומומחה ליעד, שיעמוד לרשותך במרוצת כל תקופת הטיול. - סיורי וביקורים בהתאם למסלול הטיול. - מופע פולקלור בטביליסי. - טיפים לנותני השרותים בחו"ל (למעט למדריך הישראלי וסבלות).
המחיר הנ"ל אינו כולל:
- ביטוח מכל סוג שהוא לרבות ביטוח נסיעות וביטוח ביטול טיול. - הוצאות אישיות כגון שתיה בארוחות, טלפונים, כביסה וכד'. - כל שלא נכלל תחת הסעיף "המחירים הנ"ל כוללים". - אין החברה ו/או מי מטעמה אחראים על סדר ההושבה בטיסה. - ראה תנאים, הגבלת אחריות וסעיף ביטולים בקישור זה