לטייל בעולם כשר בלי לשלם יותר
Phone
03-5095200

ברלין לעומק ופראג
אירופה הקלאסית, ברלין היהודית ופראג. נצא לסיור בברלין, אחת הערים היפות באירופה, נבקר ברובע היהודי של ברלין, נבקר בארמון פרידריך הגדול בפוסדאם, נסייר באתר ההנצחה לקורבנות השואה בגרונוולד ונטייל ברחבי פראג היפה.

ברלין כוכב כולל פראג

טיול כוכב 5 ימים א'-ה'

תוכנית הטיול: מחירים ותאריכים:

יום 1
יום א' # תל אביב > פראג > דרזדן > ברלין
בשעת בוקר מפגש הקבוצה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה לפראג. לאחר הנחיתה נחצה את הגבול לגרמניה וניסע לביקור בדרזדן, בירת חבל סאכסוניה ומרכז הגרמני, ארכיטקטורה מדהימה, שכיות חמדה נדירות ואוצרות אמנות מהחשובים בעולם. נראה את בית האופרה, אחד המפוארים והחשובים באירופה, נטייל בגני צווינגר המעוטרים בדמויות מהמיתולוגיה היוונית, נראה את יצירת הפסיפס המתארת את "מצעד אצילי סאכסוניה" ונעלה ל"מרפסת של אירופה" לתצפית על נהר האלבה והעיר החדשה. בתום הסיור ניסע לברלין התארגנות במלון ארוחת ערב ולינה.

יום 2
יום ב' # ברלין
היום נצא לסיור בברלין, נתחיל בשער ברנדנבורג שנבנה בשנת 1789 שהיה היפה מבין 18 שערי הכניסה לברלין ובמשך שנים היווה סמל לגבול בין מערב העיר למזרחה. נמשיך לשדרת אונטר דן לינדן ("מתחת לעצי התרזה") והבניינים ההיסטוריים שלאורכה, נחצה את נהר השפריי ואת אי המוזיאונים עד הגיענו לכיכר אלכסנדר, כאן ניצב מגדל הטלוויזיה שהיה אחד מסימני ההיכר הידועים של מזרח ברלין. נמשיך לביקור בגלריה המזרח גרמנית כאן נוכל לראות ולהתרשם משרידי חומת ברלין. נעבור למערב העיר – הקורפורסנדאם – אחד הרחובות הפופולריים של ברלין, ונסיים בפוטסדאמר פלאץ – כיכר שהופצצה קשות במהלך המלחמה וכיום היא פנינת הארכיטקטורה של מערב אירופה. בסיום הסיור נגיע לבית המלון. בערב נצא, בתחבורה הציבורית, לסיור ברובע ניקולאי העתיק, המשמר את אווירת ימי הביניים ובו מבנים היסטוריים, בתי קפה ומסעדות נשוב למלון.

יום 3
יום ג' # ברלין היהודית
את היום נייחד לברלין היהודית. נסייר באזור ה-MITTE, שבעבר היה המרכז של הקהילה היהודית. נבקר ב"בית הכנסת החדש", שנבנה בין השנים 1857-1866, אך נהרס כמעט כליל בליל הבדולח ובהתקפות בנות הברית מאוחר יותר. חזית בית הכנסת נשארה שלמה וכיפתו המורית שוחזרה. נראה את מה שנותר מבית הקברות היהודי הישן בו מצאו מנוחתם אישים כמו משה מנדלסון, אפרים היינה, הפילוסוף מרכוס הרץ ועוד רבים אחרים. נמשיך לבבלפלאץ המקום בו התבצעה שריפת הספרים בשנת 1933, נראה את המיצג "המדפים הריקים" של האמן מיכה אולמן. נמשיך ונבקר במוזיאון היהודי המתעד את דברי ימי יהדות גרמניה. בערב נוכל לצאת לסיור ערב בברלין (בתשלום).

יום 4
יום ד' # פוטסדאם
היום נבקר בעיר פוטסדאם, בה נערכה בשנת 1945 הועידה של מנהיגי העולם החופשי לאחר תבוסתה של גרמניה. נבקר ב"שלוס סנסוסי" שהיה ארמונו של פרידריך הגדול מלך פרוסיה. נמשיך לגרונוולד ונראה את אתר ההנצחה בתחנת הרכבת ממנה יצאו הטרנספורטים של יהודי ברלין. בתום הסיור נחזור אל ברלין.

יום 5
יום ה' # ברלין > פראג > תל אביב
הבוקר אנו נפרדים מברלין, נוסעים דרומה, חוצים את הגבול לצ`כיה ומגיעים לפראג עיר הבירה המכונה "העיר הזהובה". נסייר בעיר היפה. נראה את טירת הרדצ`אני, נטייל באזור המצודה וברחובות הסובבים אותה, נמשיך בהליכה דרך סמטאות קסומות שנשתמרו עוד מימי הביניים אל עבר נהר הוולטבה, נחצה את הנהר על גשר קארל המפורסם, נראה את דוכני המזכרות, המוסיקאים והפסלים הרבים וביניהם גם את פסל ישו הצלוב המעוטר באותיות זהב בעברית: "קדוש קדוש קדוש". נמשיך בהליכה אל עבר העיר העתיקה ונעמוד משתאים מול השעון האסטרונומי מימי הביניים. בערב ניסע לשדה התעופה ממנו נמריא חזרה ארצה.
* נחיתה בארץ אור ליום ו'.

יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות.

המחיר כולל :
- טיסות: טיסות בינלאומיות בחברת שכר (צ'רטר). כולל מזוודה 20 ק"ג. - בית מלון: בית מלון בדרגה ראשונה או דרגת תיירות טובה בחדרים לשניים עם שירותים צמודים. - תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג לבצוע התכנית. - כלכלה חצי פנסיון: 4 ארוחות בוקר בבית המלון, מבוססות על מוצרים מותרים וכלים חד פעמיים, כריכים לצהריים (לחם וממרחים) ועוד 4 ארוחות ערב חמות. - מלווה קבוצה: מנוסה ושומר מצוות, שיעמוד לרשותך במרוצת כל תקופת הטיול. - סיור היכרות: פראג סיורים מודרכים: ברלין, פוטסדאם, דרזדן. - ביקורים מיוחדים: ברלין - שער ברנדנבורג, שרידי החומה, תצפית מגג הרייכסטאג, פוטסאדם – ארמון סנסוסי וגניו, דרזדן - גני ארמון צווינגר, פראג – השעון האסטרונומי, גשר קארל - טיפים: לנותני השירותים בחו"ל (למעט סבלות).
המחיר הנ"ל אינו כולל:
- ביטוח מכל סוג שהוא לרבות ביטוח נסיעות וביטוח ביטול. - הוצאות אישיות כגון שתיה בארוחות, טלפונים, כביסה וכד'. - כל שלא נכלל תחת הסעיף "המחיר כולל".לתשומת לבך:- ייתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות.- ראה תנאים, הגבלת אחריות וסעיף ביטולים בקישור זה