לטייל בעולם כשר בלי לשלם יותר
Phone
03-5095200

איחוד האמירויות
המילה "אמירתים" הפכה למילה המדוברת ביותר בישראל מאז "הסכם אברהם" - ההכרזה המרגשת על נרמול היחסים עם איחוד האמירויות ב-13 באוגוסט 2020. אמרתם אמירתים - אמרתם חלום קסום ובעיקר נוצץ, כמיהה וסקרנות אינסופית להגיע אל מדינת 7 האמירויות או אם תרצו - נסיכויות, שיחסי ישראל איתה יוצאים בימים אלה מהצללים היישר לטיסות ישירות וטיולים מהאגדות. קרוב ל-17 מיליון תיירים ביקרו ב-2019 במדינת הנסיכויות, ונהנו מיעד שמושך לא מעט סלבריטאים ועשירים מכל העולם ומציע שילוב מרתק בין נוף מדברי ואווירה ים תיכונית, בין גמלים להייטק וחדשנות, אתרים עתידניים ובעיקר - הרבה יוקרה ופאר מכל עבר.

איחוד האמירויות

ביקור מרתק ב-3 אמירויות

תוכנית הטיול: מחירים ותאריכים:

8 ימים של טיול בעולם זוהר – קסום וכשר

עם כשר ישיר מבקרים במקומות הבאים:
דובאי, העיר העתיקה, מסגרת דובאי, קניון דובאי, מגדל בורז' ח'ליפה, שיט במפרץ דובאי, הכפר הגלובלי, הדקל, מוזיאון איתיחאד, ספארי ג'יפים במדבר, גן הפרחים
אל עין, שוק הגמלים, אואזיס
אבו דאבי, מצודת אל חוסן, מוזיאון הלובר, הארמון הנשיאותי
ראס אל ח'ימה, עיר הרפאים אלהאמרה, סיור ג'יפים

מדינת מדבר מוסלמית-ערבית עשירה בנפט, הנמצאת בצפון-מזרח חצי האי ערב. הפדרציה כוללת שבע אמירויות מונרכיות:  אבו דאבי, עג'מאן, דובאי, פוג'יירה, ראס אל ח'ימה, שארג'ה ואום אל-קיוין. בטיולינו, נבקר בשלוש אמירויות המציעות שילוב מרתק בין נוף מדברי ואווירה ים תיכונית, בין גמלים להייטק וחדשנות, אתרים עתידניים ובעיקר – הרבה יוקרה ופאר מכל עבר. שלוש הערים הן לא רק מוקדי תיירות משגשגת, אלא גם סמל לחדשנות וקידמה ובעיקר בולטת בכל פינה השאפתנות של מנהיגיה למתג אותן כערים עתידניות, עם שלוחות של אוניברסיטאות מובילות ועם הפנים לתיירות העולמית ולהשקעות בינלאומיות.

יום 1
יום ג': תל-אביב – דובאי

נפגש בנתב"ג ונטוס לדובאי, אחת מבין שבע האמירויות שמרכיבות את איחוד האמירויות. דובאי, שהחלה את דרכה ככפר דייגים, מהווה כיום יעד תיירותי מרכזי במזרח התיכון המשלבת בין אקזוטיות מזרח תיכונית לבין חיי תענוגות בינלאומיים. לאחר הנחיתה, נערוך סיור פנורמי בעיר.

יום 2
יום ד': דובאי, העיר העתיקה, מסגרת דובאי, קניון דובאי, מגדל בורז' ח'ליפה, שיט במפרץ דובאי

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לביקור בעיר העתיקה של דובאי. נערוך סיור רגלי באזור בסטקיה, בין החנויות והבתים העתיקים. נכנס לשוק הטקסטיל. נעבור את ערוץ נחל דובאי ב"אברה" (מונית מים), פעמינו לשוק הזהב ושוק התבלינים. נמשיך לביקור באתר המרשים "מסגרת דובאי". "המסגרת" היא התוספת החדשה לאדריכלות המופלאה שהעיר מתהדרת ומתפארת בה. מסגרת דובאי מורכבת משני מגדלים אנכיים בגובה 150 מטרים המחוברים על ידי גשר באורך של 100 מטרים והיא ללא ספק גולת הכותרת של קו הרקיע של העיר דובאי. נעלה אל הגשר לאחד מהמראות המרגשים בטיול ונקבל הצצה מרתקת על העיר כאשר מצד אחד נראה את דובאי העתיקה ומצד שני דובאי המודרנית. נמשיך לקניון דובאי, הקניון הגדול בעולם שמשתרע על פני 1,124,000 מטר מרובע! יש בו גם שלל אטרקציות וגם כל החנויות שניתן רק לחשוב עליהם. נבקר באקווריום הגדול ולאחר מכן, נעלה למגדל בורז' ח'ליפה, הבניין הגבוה בעולם. נעלה לקומה 124 ומשם נצפה על כל האזור מהמפרץ הפרסי ועד המדבר. נרד לצפות במופע מזרקות המים שבאגם קניון דובאי. בערב, נצא לשיט במפרץ דובאי אשר תכלול ארוחת ערב. נהנה מהנופים של גורדי השחקים של העיר.

יום 3
יום ה': דובאי > אל עין > אבו דאבי

היום נשים פעמינו לעיר העתיקה, אל עין, השנייה בגודלה באבו דאבי והרביעית באיחוד האמירויות. העיר נמצאת במזרחה של אבו דאבי, סמוך לגבול בין איחוד האמירויות הערביות ועומאן. בסביבת העיר קיימים 17 אתרי תרבות אשר ב- 2011 הוכרזו כאתר מורשת עולמית. נפתח בביקור באואזיס של העיר, מטע של עצי תמרים , שחשיבותם בעבר לעיר הייתה גדולה מאוד. כיום, האתר משמר את דרך הגידול של העצים אך בעיקר את שיטות ההשקיה של אותם ימים. נמשיך למבצר הציורי אל ג'אהילי  אשר הוקם בשנת 1891 להגן על העיר ודרכי המדבר המוליכות אליה וממנה, אך בעיקר על מטעי התמרים שהיו עיקר הפרנסה. נסיים בביקור בשוק הגמלים, הגדול ביותר באיחוד האמירויות הערביות. אחר הצהריים ניסע לאבו דאבי, האמירות הגדולה והעשירה מבין האמירויות, וגם עיר הבירה של המדינה. נבקר במסגד אבו דאבי המדהים ביופיו, שם נחווה ארכיטקטורה איסלאמית במיטבה.

יום 4
יום ו': אבו דאבי > דובאי

לאחר ארוחת הבוקר, נערוך סיור באבו דאבי.  נבקר במצודת אל חוסן היא בית אבותיו של אל נהיאן הסמל והלב של אבו דאבי. כמו כן, נבקר במוזיאון הלובר הממוקם באי התיירותי סעדיאת.  במוזיאון 8000 מ"ר של גלריות, שאין אחד שלא יימצא בו עניין. במוזיאון, מוצג ספר תנ"ך שנכתב בתימן בשנת .1498 נבקר בארמון הנשיאותי "קסר אל וואטן" המשמש מקום מושבו של שייח' חליפה בן זאיד, נשיא האיחוד. נסיים בסיור פנורמי באי יאס, המכונה "אורלנדו של המזרח התיכון. באי אטרקציות רבות כמו פארק השעשועים "פרארי וורלד", פארק המים הענק "ווטר וורלד", מסלול המרינה שבו מתקיים מדי שנה מרוץ ה"גרנד פרי" כחלק מאליפות הפורמולה 1 וכמובן חופים מדהימים .בתום הביקור, נחזור לדובאי ונתארגן לשבת. ארוחת שבת.

יום 5
שבת: דובאי, הכפר הגלובלי

לאחר תפילה וארוחת בוקר, נצא לסיור רגלי מודרך באזור המלון. במוצאי שבת, נצא לביקור מהנה בכפר הגלובלי, פרויקט התיירות, הפנאי והבידור מהגדולים בעולם המכיל ביתנים המייצגים כ 75 ממדינות העולם וכולל הפתעות קולינריות מגוונות, חנויות מזכרות, הופעות מוסיקה ומופע זיקוקין.

יום 6
יום א': דובאי, הדקל, מוזיאון איתיחאד, ספארי ג'יפים במדבר

לאחר ארוחת הבוקר, נמשיך את סיורינו בדובאי. נערוך תצפית על המסגד הגדול של ג'מיירה. נראה גם את מלון הפאר המדורג 7 כוכבים, בורג' אל ערב. נעלה על רכבת המונורייל הלוקחת אותנו אל אי התמרים המלאכותי "דקל ג'ומיירה". נחצה את אי הדקל עד למלון אטלנטיס. נמשיך לביקור במוזיאון איתיחאד, שם נלמד על ההיסטוריה של איחוד האמירויות. נגלה את המורשת העשירה של האמירויות לפני חתימת ההסכם אשר הוביל לאיחוד שבעת האמירויות. בחציו השני של היום, ג'יפים 4X4, יאספו אותנו מהמלון וניסע בשיירה למדבר שם נחווה חוויית אקסטרים של נסיעה בדיונות הבלתי נגמרות, נצפה בשקיעה מרהיבה. יתכן ונוכל לפגוש גם כמה חיות בר ונקנח באירוח בדואי במאהל מעולם אחר. במאהל ימתינו לנו דוכנים, קעקועי חינה וגמלים ידידותיים לסביבה ולתיירים. האירוח יכלול ארוחת ערב ושני מופעים מיוחדים ביותר- בקיצור- ערב בלתי נשכח.

יום 7
יום ב': דובאי, ראס אל ח'ימה, עיר הרפאים אלהאמרה, סיור ג'יפים

היום נבקר בראס אל ח'ימה, השוכנת בחלקו הצפוני של חצי האי ערב וגובלת מצפון במחוז מוסנדם שבעומאן. נבקר במוזיאון המכיל בתוכו מיצגים מהחשובים ביותר בהיסטוריה של איחוד האמירויות. נמשיך לביקור בעיר הרפאים אלהאמרה אשר ננטשה בעקבות רעידת אדמה. נעלה על ג'יפים 4×4 ונטפס להר ג'איס, ההר הגדול ביותר באמירויות, שם נהנה מנוף פאנורמי מרהיב. בתום הביקור נחזור לדובאי.

יום 8
יום ג': דובאי, גן הפרחים > תל אביב

היום נבקר בגן הפרחים של דובאי, גן פרחים שנמצא ברובע דובילנד. הגן הושק ביום האהבה בשנת 2013 ומשתרע על פני 72,000 מ”ר, מה שהופך אותו לגן הפרחים הגדול בעולם הכולל מעל 50 מיליון פרחים וכ-250 מיליון צמחים. תם ונשלם טיולינו. ניסע לשדה התעופה ונטוס חזרה לארץ.

הערה: המסלול נתון לשינויים בעקבות הגבלות הקורונה. במידה ויהיו אתרים סגורים אנו נשבץ אתרים חלופיים.

 

המחיר כולל :
• טיסה בין לאומית הלוך ושוב בהתאם למסלול הטיול ומיסי נמל ודלק נכון לתאריך 1.3.21 • אכסון בבית מלון בדירוג של 5* • פנסיון מלא: ארוחת בוקר כשרה + ארוחה צהריים ארוזה + ארוחת ערב חמה • מים מינרליים באוטובוס • ספארי ג'יפים במדבר • אוטובוס תיירים נוח ממוזג לביצוע תכנית הטיול • מדריך מצוות טיולי גשר • סיורים בהתאם לתוכנית הטיול ומדריך מקומי דובר אנגלית • דמי כניסה לאתרים השונים המופיעים בתוכנית הטיול • טיפים לנותני השירותים בחו"ל • מופעים וערבי פולקלור בהתאם למסלול הטיול • מס תיירות במלונות
המחיר הנ"ל אינו כולל:
• ביטוח נסיעות, בריאות ומטען • ויזה (הוצאת ויזה בהתאם להנחיות. עלות ויזה 95$ לאדם) • שינויים במחירי הטיסה המושפעים מהתייקרות היטלי הדלק והביטחון ומיסי נמלי התעופה לאחר תאריך ‏1.3.21 • שינויים בשער המטבעות המקומיים לעומת הדולר האמריקאי מעל 2% מתאריך 1.3.21 ועד לתשלום בפועל יחולו על הנוסע • טיפ למדריך הישראלי (נהוג לתת 5$ ליום לנוסע) • הוצאות בעלות אופי אישי כלשהן כגון: משקאות בארוחות, טלפונים וכד‘ • כל שרות שאינו מוזכר במחיר כולל תנאי תשלום • בעת הרשמה – $300 לאדם. • עד 35 יום לפני היציאה – גמר תשלום. תנאי ביטול • מרגע ההרשמה ועד 30 ימי עבודה לפני היציאה – דמי הביטול 100$ לאדם בלבד. • מ- 30 – 11 ימי עבודה לפני היציאה – עלות כרטיס הטיסה לאדם בלבד. • מ- 10 ימי עבודה עד מועד היציאה – עלות כרטיס הטיסה ובתוספת 100$ לאדם. הערת קורונה: בשל המצב הרגיש בעקבות התפרצות נגיף קורונה, החזר מלא על התשלומים במקרה של ביטול בעקבות התפרצות קורונה במדינת היעד המלווה באזהרה של משרד הבריאות. הערות * ימי שישי ושבת, ימי חג וחול המועד בארץ, ימי א‘ וחגים בחו"ל אינם נחשבים למניין ימי עבודה. * במידה והוצאו כרטיסי טיסה כלשהן או נקנו שירותים נוספים כגון אשרה וכד‘, יתווספו מחיריהן לדמי הביטול הנקובים לעיל. * מחיר הטיול מבוסס על מינימום של 25 נוסעים משלמים. * בכל מקרה של שינוי, ביטול או תקלה הקשורה לטיסות, לשיט או לתעבורה תחול האחריות על חברת התעופה או התעבורה. * יתכנו שינויים במסלול הטיול עקב שינוי בזמני הטיסות וסיבות אובייקטיביות אחרות. * תנאים ואחריות כפי שמופיעים באתר. * חשוב לוודא שהדרכון בתוקף ל-6 חודשים לפחות. * עדיין אין הסכמי תעופה בין ישראל לאיחוד האמירויות, מחיר הטיול עלול להשתנות בהתאם להסכמי התעופה ותמחור הטיסות. * התוכנית מתארת את אתרי הביקור אך לא בהכרח את סדר הביקורים לאורך הימים.  

- ראה תנאים, הגבלת אחריות וסעיף ביטולים בקישור זה