לטייל בעולם כשר בלי לשלם יותר
Phone
03-5095200

איחוד האמירויות
המילה "אמירתים" הפכה למילה המדוברת ביותר בישראל מאז "הסכם אברהם" - ההכרזה המרגשת על נרמול היחסים עם איחוד האמירויות ב-13 באוגוסט 2020. אמרתם אמירתים - אמרתם חלום קסום ובעיקר נוצץ, כמיהה וסקרנות אינסופית להגיע אל מדינת 7 האמירויות או אם תרצו - נסיכויות, שיחסי ישראל איתה יוצאים בימים אלה מהצללים היישר לטיסות ישירות וטיולים מהאגדות. קרוב ל-17 מיליון תיירים ביקרו ב-2019 במדינת הנסיכויות, ונהנו מיעד שמושך לא מעט סלבריטאים ועשירים מכל העולם ומציע שילוב מרתק בין נוף מדברי ואווירה ים תיכונית, בין גמלים להייטק וחדשנות, אתרים עתידניים ובעיקר - הרבה יוקרה ופאר מכל עבר.

איחוד האמירויות

מקומות אחרונים!

תוכנית הטיול: מחירים ותאריכים:

הכי גדול, הכי גרנדיוזי – הכי חדשני
(ומקום של כבוד לגמלים)
כשר ישיר פותחת לכם את השער לאיחוד האמירויות
5 ימים של טיול בעולם זוהר – קסום וכשר

מקומות אחרונים!!!

אנו החברה הראשונה והיחידה שהוציאה לאיחוד האמירויות גם רב וגם מדריך מומחה להכנת התשתית לטיולים

המילה "אמירתים" הפכה למילה המדוברת ביותר בישראל מאז "הסכם אברהם" – ההכרזה המרגשת על נרמול היחסים עם איחוד האמירויות ב-13 באוגוסט 2020. אמרתם אמירתים – אמרתם חלום קסום ובעיקר נוצץ, כמיהה וסקרנות אינסופית להגיע אל מדינת 7 האמירויות או אם תרצו – נסיכויות, שיחסי ישראל איתה יוצאים בימים אלה מהצללים היישר לטיסות ישירות וטיולים מהאגדות.

קרוב ל-17 מיליון תיירים ביקרו ב-2019 במדינת הנסיכויות, ונהנו מיעד שמושך לא מעט סלבריטאים ועשירים מכל העולם ומציע שילוב מרתק בין נוף מדברי ואווירה ים תיכונית, בין גמלים להייטק וחדשנות, אתרים עתידניים ובעיקר – הרבה יוקרה ופאר מכל עבר.

יום 1, ג': תל-אביב – דובאי
נפגש בנתב"ג ונטוס לדובאי, אחת מבין שבע האמירויות שמרכיבות את איחוד האמירויות. דובאי, שהחלה את דרכה ככפר דייגים, מהווה כיום יעד תיירותי מרכזי במזרח התיכון המשלבת בין אקזוטיות מזרח תיכונית לבין חיי תענוגות בינלאומיים. לאחר הנחיתה, נצא לביקור בעיר העתיקה של דובאי. נערוך סיור רגלי באזור בסטקיה, בין החנויות והבתים העתיקים. נכנס לשוק הטקסטיל. נעבור את ערוץ נחל דובאי ב"אברה" (מונית מים), פעמינו לשוק הזהב ושוק התבלינים.

יום 2, ד': דובאי, קניון דובאי, מגדל בורז' ח'ליפה
לאחר ארוחת הבוקר, נטייל במרכז העיר. נגיע לקניון דובאי, הקניון הגדול בעולם שמשתרע על פני 1,124,000 מטר מרובע! יש בו גם אקווריום, מירוצי קארטינג, פארק עתידני ופארק מציאות מדומה וגם כל החנויות שניתן רק לחשוב עליהם. בסמוך לשקיעה נעלה למגדל בורז' ח'ליפה, הבניין הגבוה בעולם. נעלה לקומה 124 ומשם נצפה על כל האזור מהמפרץ הפרסי ועד המדבר. נרד לצפות במופע מזרקות המים שבאגם קניון דובאי.

יום 3, ה': דובאי – אל עין – אבו דאבי
היום נשים פעמינו לעיר העתיקה, אל עין, השנייה בגודלה באבו דאבי והרביעית באיחוד האמירויות. העיר נמצאת במזרחה של אבו דאבי, סמוך לגבול בין איחוד האמירויות הערביות ועומאן. בסביבת העיר קיימים 17 אתרי תרבות אשר ב- 2011 הוכרזו כאתר מורשת עולמית. נפתח בביקור באואזיס של העיר, מטע של עצי תמרים , שחשיבותם בעבר לעיר הייתה גדולה מאוד. כיום, האתר משמר את דרך הגידול של העצים אך בעיקר את שיטות ההשקיה של אותם ימים. נמשיך למבצר הציורי אל ג'אהילי אשר הוקם בשנת 1891 להגן על העיר ודרכי המדבר המוליכות אליה וממנה, אך בעיקר על מטעי התמרים שהיו עיקר הפרנסה. נסיים בביקור בשוק הגמלים, הגדול ביותר באיחוד האמירויות הערביות. אחר הצהריים ניסע לאבו דאבי, האמירות הגדולה והעשירה מבין האמירויות, וגם עיר הבירה של המדונה. נבקר במסגד אבו דאבי המדהים ביופיו, שם נחווה ארכיטקטורה איסלאמית במיטבה.

יום 4, ו': אבו דאבי – דובאי
לאחר ארוחת הבוקר, נערוך סיור באבו דאבי. נבקר במצודת אל חוסן היא בית אבותיו של אל נהיאן הסמל והלב של אבו דאבי. כמו כן, נבקר במוזיאון הלובר הממוקם באי התיירותי סעדיאת. במוזיאון 8000 מ"ר של גלריות, שאין אחד שלא יימצא בו עניין. במוזיאון, מוצג ספר תנ"ך שנכתב בתימן בשנת .1498 נבקר בארמון הנשיאותי "קסר אל וואטן" המשמש מקום מושבו של שייח' חליפה בן זאיד, נשיא האיחוד. נסיים בסיור פנורמי באי יאס, המכונה "אורלנדו של המזרח התיכון. באי אטרקציות רבות כמו פארק השעשועים "פרארי וורלד", פארק המים הענק "ווטר וורלד", מסלול המרינה שבו מתקיים מדי שנה מרוץ ה"גרנד פרי" כחלק מאליפות הפורמולה 1 וכמובן חופים מדהימים .בתום הביקור, נחזור לדובאי ונתארגן לשבת. ארוחת שבת.

יום 5, שבת: דובאי
לאחר תפילה וארוחת בוקר, נצא לסיור רגלי מודרך באזור המלון. במוצאי שבת, נצא למופע שנחשב בין הטובים בעולם: "לה פרלה", מופע עם מאות רקדנים ולהטוטנים אשר מתקיים על במה של מים.

יום 6, א': דובאי, שארג'ה, ספארי ג'יפים במדבר
לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לשארג'ה, האמירות השלישית בגודלה באיחוד האמירויות והיחידה המשתרעת לחופי המפרץ הפרסי ומפרץ עומאן גם יחד. אמירות שארג'ה נחשבת לבירת התרבות של אמירויות המפרץ. בעיר שוכן מטה איחוד הסופרים והמוציאים לאור של איחוד האמירויות. נבקר בעיר העתיקה ובשווקים העירוניים וכן במוזיאון תרבות האיסלאם. אחרי הצהריים ניסע למדבר ונפגוש את הג'יפים שייקחו אותנו לנסיעת שטח על הדיונות. נעצור לתצפיות מרהיבות. לקראת ערב נהנה ממנגל כשר וממופעי פולקלור.

יום 7, ב': דובאי, ראס אל ח'ימה
היום נבקר בראס אל ח'ימה, השוכנת בחלקו הצפוני של חצי האי ערב וגובלת מצפון במחוז מוסנדם שבעומאן. נבקר במוזיאון המכיל בתוכו מיצגים מהחשובים ביותר בהיסטוריה של איחוד האמירויות. נמשיך לביקור בעיר הרפאים אלהאמרה אשר ננטשה בעקבות רעידת אדמה. נעלה על ג'יפים 4×4 ונטפס להר ג'איס, ההר הגדול ביותר באמירויות, שם נהנה מנוף פאנורמי מרהיב. בתום הביקור נחזור לדובאי.

יום 8, ג': דובאי – תל אביב
היום נשלים את טיולינו בדובאי (מותנה בזמני הטיסה חזרה לארץ). תם ונשלם טיולינו. ניסע לשדה התעופה ונטוס חזרה לארץ.

הערה: המסלול נתון לשינויים בעקבות הגבלות הקורונה. במידה ויהיו אתרים סגורים אנו נשבץ אתרים חלופיים.

 

מדובר באחת המדינות העשירות ביותר בעולם והכלכלה השנייה בעולם לאחר סעודיה. איחוד האמירויות יושבת על מצבורי נפט אדירים עם ההכנסות הגבוהות ביותר בעולם – לא פחות מ- 1.2 טריליון דולר(!) שמושקעים כיום יותר ויותר בהייטק. את תוצאות ההר האדיר של המזומנים שיש לאמירתים תוכלו לראות בשמונת ימי הטיול החלומיים שלנו בשלוש ערים: אבו דאבי, דובאי, ראס אל ח'ימה ושארג'ה.

אבו דאבי היא לא רק בירת האמירויות, אלא גם העיר הגדולה והעשירה ביותר בעולם, המשתרעת
על 87% משטח האמירויות ובה יושבים מוסדות השלטון. שני שלישים מעושרה של איחוד האמירויות מגיעים מאבו דאבי, הנחשבת גם לעיר תרבותית יותר, עם מוזיאונים, מסגדים מהיפים בעולם המוסלמי – כאלה שאנחנו הישראלים לא נחשפנו אליהם. הוסיפו לזה פארקי שעשועים, אטרקציות ואיך לא כמובן קניונים יוקרתיים.

באתר העיר דובאי תמצאו את ההצהרה הבאה:
OUR VISION IS TO MAKE DUBAI THE HAPPIEST CITY ON EARTH OVER THE PAST 40 YEARS ואלה, מסתבר, לא רק מילים. דובאי, העיר השנייה בגודלה באמירויות, היא לא רק שיאנית בנייה וארכיטקטורה עולמית, ולא רק מרכז עסקים בינלאומי, שמגלגל מיליארדי דולרים, אלא גם בירת אופנה בינלאומית. בתי האופנה הגדולים של אירופה כבר מזמן כאן ואת תצוגת 2020 שלו, קארל לגרפלד )"שאנל") בחר לקיים כאן, ממש על… החול. אם תשימו לב היטב תוכלו לגלות ברחוב תיקי "בירקין", שעלותם עשרות אלפי דולר לפריט, מציצים מעל השלמה השחורה והרעלה המסורתית של נשות דובאי. במכוניות פרארי ולמבורגיני, אגב, נוהגים השוטרים בסיוריהם הרגילים בעיר… כי הכל בדובאי הוא הכי – הכי גבוה, הכי יקר, הכי נוצץ. היא מרכז עושר וזוהר מסנוורי עיניים, עם גורדי שחקים עצומים, קניונים נוצצים, איים מלאכותיים בלב ים ואפילו אתר סקי במדבר.

האמירות השלישית בגודלה אחרי דובאי ואבו דאבי היא שארג'ה, והיא בירת התרבות של איחוד האמירויות, שאף הוכתרה על ידי אונסק"ו כ"בירת תרבות" לשנת 2019 (המשמעת: עיר ערבית המשמשת כמוקד לפעילות תרבותית). מטה איחוד הסופרים של איחוד האמירויות שוכן בה, והיא כולה שילוב של מורשת, אומנות ופעילויות בחיק הטבע.

למטייל באבו דאבי, דובאי ושארג'ה ברור די מהר שאיחוד האמירויות אינה עוד מדינה מסולמית. שלוש הערים הן לא רק מוקדי תיירות משגשגת, אלא גם סמל לחדשנות וקידמה ובעיקר בולטת בכל פינה השאפתנות של מנהיגיה למתג אותן כערים עתידניות, עם שלוחות של אוניברסיטאות מובילות ועם הפנים לתיירות העולמית ולהשקעות בינלאומיות.

כל אלה מתבצעים הלכה למעשה, כאשר רק 10% מהתושבים הם אמירתים אזרחי המדינה והיתר זרים, תושבים קבועים או זמניים, בעיקר עובדים בבנייה, תיירות, עבודות בית ועוד. אליהם נוספים אנשי עסקים בינלאומיים, עובדי שלוחות וחברות בינלאומיות מובילות המתגוררים כאן, ביניהם לא מעט ישראלים.

באבו דאבי ובדובאי קהילות יהודיות קטנות המתכנסות לתפילות בשבתות וחגים. השנה נערכה לראשונה ברית מילה היסטורית באבו דאבי, לבנם של זוג יהודים שהתגוררו בעבר בברלין ואותה ליווה שליח חב"ד ורב הקהילה היהודית בברלין הרב יהודה טייכטל.

השפע, הקידמה והחדשנות באיחוד האמירויות לא משכיחים כאן לרגע את המסורת והמורשת. כך למשל האמירתים מוקירים את הגמלים ששירתו את אבות-אבותיהם דורות רבים, והם היום חלק מהפולקלור המקומי. בדובאי נערכים מרוצי גמלים ואפילו, לא תאמינו, תחרויות יופי לגמלים – לא לדאוג, גם אלה מגלגלים מיליונים. וככה, רק בדובאי תמצאו את "בית החולים לגמלים" הראשון בעולם מסוגו, שם זוכים בעלי הדבשת לטיפולים וניתוחים אקסלוסיביים, כמובן באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם!

 

המחיר כולל :
• טיסה בין לאומית הלוך ושוב בהתאם למסלול הטיול ומיסי נמל ודלק נכון לתאריך 1.10.20 • אכסון בבית מלון בדירוג של 5* • פנסיון מלא: ארוחת בוקר כשרה + ארוחה צהריים ארוזה + ארוחת ערב חמה • מים מינרליים באוטובוס • ספארי ג'יפים במדבר • אוטובוס תיירים נוח ממוזג לביצוע תכנית הטיול • מדריך מצוות כשר ישיר • סיורים בהתאם לתוכנית הטיול ומדריך מקומי דובר אנגלית • דמי כניסה לאתרים השונים המופיעים בתוכנית הטיול • טיפים לנותני השירותים בחו"ל • מופעים וערבי פולקלור בהתאם למסלול הטיול • מס תיירות במלונות
המחיר הנ"ל אינו כולל:
• ביטוח נסיעות, בריאות ומטען • שינויים במחירי הטיסה המושפעים מהתייקרות היטלי הדלק והביטחון ומיסי נמלי התעופה לאחר תאריך ‏1.10.20 • שינויים בשער המטבעות המקומיים לעומת הדולר האמריקאי מעל 2% מתאריך 1.10.20 ועד לתשלום בפועל יחולו על הנוסע • טיפ למדריך הישראלי (נהוג לתת 5$ ליום לנוסע) • הוצאות בעלות אופי אישי כלשהן כגון: משקאות בארוחות, טלפונים וכד‘ • כל שרות שאינו מוזכר במחיר כולל תנאי תשלום • בעת הרשמה – $100 לאדם. • עד 35 יום לפני היציאה – גמר תשלום. תנאי ביטול אנו ממליצים לרכוש פוליסת ביטוח בריאות ומטען מיד עם ההרשמה! לרוכשים את פוליסת הביטוח באמצעותנו, ובתוספת $20 לאדם (תוספת קורונה), • החל מ- 30 יום לפני מועד היציאה ובכפוף לתנאי הפוליסה – יהיו דמי הביטול $100 לאדם בלבד. לרוכשים את פוליסת ביטוח באופן עצמאי: • מרגע ההרשמה ועד 30 ימי עבודה לפני היציאה – דמי הביטול $100 לאדם בלבד. • מ- 30 – 11 ימי עבודה לפני היציאה – עלות כרטיס הטיסה לאדם בלבד. • מ- 10 ימי עבודה עד מועד היציאה – עלות כרטיס הטיסה ובתוספת $100 לאדם. הערת קורונה: בשל המצב הרגיש בעקבות התפרצות נגיף קורונה, החזר מלא על התשלומים במקרה של ביטול בעקבות התפרצות קורונה במדינת היעד המלווה באזהרה של משרד הבריאות. הערות * ימי שישי ושבת, ימי חג וחול המועד בארץ, ימי א‘ וחגים בחו"ל אינם נחשבים למניין ימי עבודה. * במידה והוצאו כרטיסי טיסה כלשהן או נקנו שירותים נוספים כגון אשרה וכד‘, יתווספו מחיריהן לדמי הביטול הנקובים לעיל. * מחיר הטיול מבוסס על מינימום של 25 נוסעים משלמים. * בכל מקרה של שינוי, ביטול או תקלה הקשורה לטיסות, לשיט או לתעבורה תחול האחריות על חברת התעופה או התעבורה. * יתכנו שינויים במסלול הטיול עקב שינוי בזמני הטיסות וסיבות אובייקטיביות אחרות. * תנאים ואחריות כפי שמופיעים באתר. * חשוב לוודא שהדרכון בתוקף ל-6 חודשים לפחות. * עדיין אין הסכמי תעופה בין ישראל לאיחוד האמירויות, מחיר הטיול עלול להשתנות בהתאם להסכמי התעופה ותמחור הטיסות. * התוכנית מתארת את אתרי הביקור אך לא בהכרח את סדר הביקורים לאורך הימים. הנחיות ליוצאים ממדינת ישראל בתקופת הקורונה * לקראת הטיסה על הנוסעים להתעדכן בהנחיות המפורסמות על ידי מדינת היעד. * על כל נוסע למלא טופס הצהרת נוסע יוצא מישראל (טופס פרטים אישיים והצהרת בריאות). את הטופס יש למלא בסמוך לטיסה ולא יותר מ-24 שעות לפני ההמראה. את הטופס ניתן להוריד מאתר משרד הבריאות * יש להדפיס אישור על מילוי הבקשה ולהביאו לנמל התעופה לצורך הצגתו לגורמים הרלוונטיים. יש לשמור את ההדפסה עד לכניסה למדינת היעד. * נוסעים הטסים למדינה הדורשת בדיקה לפני ההמראה מישראל יכולים לתאם בדיקה באחד מהמרכזים המבצעים בדיקות קורונה פרטיות. * הכניסה לטרמינל הנוסעים תותר רק למחזיקי כרטיס טיסה ואישור על מילוי הבקשה באתר משרד הבריאות. * בכניסה לטרמינל תתבצע מדידת חום. * לא תותר כניסה של כל אדם אחר לטרמינל (למעט חריגים). * לא תותר כניסה לטרמינל לבעלי תסמינים כגון: חום, קוצר נשימה, איבוד חוש הטעם והריח.  

- ראה תנאים, הגבלת אחריות וסעיף ביטולים בקישור זה