לטייל בעולם כשר בלי לשלם יותר
Phone
03-5095200

אוקראינה
מסע מקיף בקברות הצדיקים בשילוב היסטורית החסידות ברחבי אוקראינה ונופש באודסה. קברי צדיקים, תפילות וישועות, היסטוריה של גדולי רבני ברסלב ומורשת יהודית באוקראינה. פארקים רחבי ידיים, מפלים ונופים מרהיבים. חוויה בלתי נשכחת!

אוקראינה

קייב, אודסה, אומן וקברי צדיקים

תוכנית הטיול: מחירים ותאריכים:

*** הטיול בתאריך 15/9-19/9 – טיול לבנות ונשים בהדרכת תהילה אביטל

5 ימים 4 לילות – קייב, אודסה, אומן וקברי צדיקים

יום 1.
יום ראשון # תל אביב > ויניצה > הבעל שם טוב > ברדיטשוב
היום ניפגש בנתב"ג ונטוס בטיסת צהריים לאוקראינה, עם הנחיתה וקבלת המזוודות נצא למעזיבוז לציונו של אור שבעת הימים מייסד החסידות, הבעל שם טוב, נבקר בבית הכנסת העתיק שבו הוא התפלל, במעיין הסגולות של הבעש"ט, לאחר ארוחת הערב, נמשיך לברדיטשוב לקברו של רבי לוי יצחק מברדיטשוב שהיה סנגורן של ישראל, תפילה העברה למלון ולינה באיזור זיטומיר.

יום 2.
יום שני # זיטומיר > קייב > אתרים מרכזיים
הבוקר נצא לקייב בירת אוקראינה, נסייר באתריה המרכזיים של העיר, כיכר מיידן, רחוב הרשאטיק, בית הפרלמנט, נבקר בבית הכנסת ההיסטורי של קהילת חב"ד, נשמע על ההיסטוריה היהודית המפוארת של אוקראינה, נראה מונומנטים שונים, פסל אם המולדת, בהמשך זמן פנוי לקניות ארוחת ערב חמה ולינה בקייב.

יום 3.
יום שלישי # קייב > אומן > פארק סופיה
לאחר ארוחת הבוקר נצא לאומן מקום קבורתו של רבי נחמן ואחד המקומות החשובים ביותר במדינה, עם ההגעה נסייר באתריה המרכזיים של רחוב פושקינא, נראה את בית הכנסת הגדול, ונספר את סיפורו של רבי נחמן, חסידות ברסלב, והמושבה הישראלית בהמשך נבקר בגן סופיה, שעליו אמר רבי נחמן שמי שמגיע לאומן ולא היה בגן סופיה כאילו לא היה באומן, הפארק נחשב לאחד מאתרי התיירות המפורסמים באוקראינה בעל הפרחים הנדירים, מהשקט והמרגוע האופייני לו שם ניתן לעשות שייט באגם ושלל פעילויות, לאחר ארוחת ערב – שירים ומוזיקה לתוך הלילה.

יום 4.
יום רביעי # אומן > אודסה
בבוקרו של יום ניסע לעיר הנמל אודסה, הריביירה המקסימה של אוקראינה, עם ההגעה נעשה  סיור מודרך באתריה המרכזיים של אודסה, מדרגות פוטיומקין, נשוט על הים השחור, נסייר בשדרות דריבסובסקאייה, פארק שבצ'נקו, נצפה על  בית האופרה המפורסם, ונצפה במופע דולפינים וכלבי ים ועוד אתרים ככל שיותיר לנו הזמן, לאחר ארוחת הערב המעוניינים יצטרפו לסיור ערב בטיילת ארקדיה המפורסמת והשוקקת חיים, בסיום נשוב למלון.

יום 5. 
יום חמישי # אודסה > תל אביב
היום נצא לשוק הגדול ביותר באוקראינה, לחגיגת קניות במחירים מצחיקים, נשוב למרכז העיר זמן פנוי לסיורים עצמאיים, לונה פארק, טיפולי ספא, רחצה בחוף הים, ארוחת ערב וסיכום הטיול ובכפוף לשעת הטיסה נצא לשדה התעופה באודסה לטיסה ישירה לתל אביב.

זמני טיסות: חברת התעופה אוקראינה אינטרנשיונל
יציאה לויניצה 11:15 נחיתה 14:25
חזרה מאודסה 21:30 נחיתה 00:15

המחיר כולל :
- טיסות סדירות, בקו תל אביב ויניצה / אודסה תל אביב. - בתי מלון בדרגה ראשונה או דרגת תיירות טובה לינה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים. - תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג לביצוע התוכנית. - כלכלה חצי פנסיון מורחב: 4 ארוחות בוקר כשרות למהדרין + כריך לדרך + בקבוק מים אישי. 5 ארוחות ערב חמות במלון או מסעדות כשרות מהדרין פת ישראל וחלב ישראל. - מלווה הקבוצה: מנוסה ושומר מצוות, שיעמוד לרשותך במרוצת כל תקופת הטיול.
המחיר הנ"ל אינו כולל:
- ביטוח מכל סוג שהוא לרבות ביטוח נסיעות וביטוח ביטול. - הוצאות אישיות כגון שתיה בארוחות, טלפונים , כביסה וכד'. - כל שלא נכלל תחת הסעיף "המחיר כולל". לתשומת לבך: יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות. ראה תנאים, הגבלת אחריות וסעיף ביטולים בקישור זה