לטייל בעולם כשר בלי לשלם יותר
Phone
03-5095200

אוקראינה
מסע מקיף בקברות הצדיקים בשילוב היסטורית החסידות ברחבי אוקראינה. קברי צדיקים, תפילות וישועות, היסטוריה של גדולי רבני ברסלב ומורשת יהודית באוקראינה. פארקים רחבי ידיים, מפלים ונופים מרהיבים. חוויה בלתי נשכחת!

אוקראינה א'-ה'

5 ימים א'-ה'

תוכנית הטיול: מחירים ותאריכים:

5 ימים א'-ה' באוקראינה – ויניצה, קייב, אומן, אודסה

בעקבות הקורונה הטיולים ליעד זה לא יתקיימו במהלך שנת 2020.
תאריכים לשנת 2021 יפורסמו בקרוב.

יום 1
יום א' # תל אביב > קייב: אתרים מרכזיים
יום ראשון בבוקר ניפגש בנתב"ג ונטוס בטיסה ישירה לקייב בירת אוקראינה, נסייר באתריה המרכזיים של העיר, כיכר מיידן, רחוב הרשאטיק, בית הפרלמנט, נבקר בבית הכנסת ההיסטורי של קהילת חב"ד, נסייר ברובע היהודי, נשמע על ההיסטוריה היהודית המפוארת של אוקראינה, נראה מונומנטים שונים, פסל אם המולדת, בהמשך זמן פנוי לקניות ארוחת ערב בשרית כשרה ולינה בקייב.

יום 2
יום ב' # מזיבוז > ברדיטשוב > ויניצה
הבוקר נצא למעזיבוז לציונו של אור שבעת הימים מייסד החסידות, הבעל שם טוב, נבקר בבית הכנסת העתיק שבו הוא התפלל, במעיין הסגולות של הבעש"ט, ומשם נמשיך לברדיטשוב לקברו של רבי לוי יצחק שהיה סנגורן של ישראל.
משם נמשיך למרכז העיר ויניצה לביקור התרשמות מחיי הקהילה היהודית במקום, נבקר בבית הספר ובבית הכנסת המקומי. ארוחת ערב חמה ולאחריה נצא למופע מזרקות צבעוני ומרהיב לקול צלילי המוזיקה על נהר הבוג.

יום 3
יום ג' # ויניצה > אומן > פארק סופיה
לאחר ארוחת הבוקר נסייר בויניצה שם נעלה לקבר אחים של ילדים יהודים שנרצחו בתקופת השואה ונתייחד עם בני עמינו.
משם נמשיך לורוולף במה שהיה מחנה-מפקדה עם בונקר ששימש את היטלר בתקופת המלחמה, עד שנאטם ע"י הרוסים נתרשם מהמוצגים ששימשו את היטלר בזמן שהותו שם.
נמשיך לאומן מקום קבורתו של רבי נחמן ואחד המקומות החשובים ביותר במדינה, עם ההגעה נסייר באתריה המרכזיים של רחוב פושקינא, נראה את בית הכנסת הגדול, ונספר את סיפורו של רבי נחמן, חסידות ברסלב, והמושבה הישראלית. בהמשך נבקר בגן סופיה, שעליו אמר רבי נחמן שמי שמגיע לאומן ולא היה בגן סופיה כאילו לא היה באומן, הפארק נחשב לאחד מאתרי התיירות המפורסמים באוקראינה בעל הפרחים הנדירים, מהשקט והמרגוע האופייני לו שם ניתן לעשות שייט באגם ושלל פעילויות, לאחר ארוחת ערב – שירים ומוזיקה לתוך הלילה.

יום 4
יום ד' # אומן > אודסה
בבוקרו של יום ניסע לעיר הנמל אודסה, הריביירה המקסימה של אוקראינה, עם ההגעה נעשה סיור מודרך באתריה המרכזיים של אודסה, מדרגות פוטיומקין, (בכפוף לגלי הים) נשוט על הים השחור, נסייר בשדרות דריבסובסקאייה, נצפה על  בית האופרה המפורסם, ונצפה במופע דולפינים וכלבי ים ועוד אתרים ככל שיותיר לנו הזמן. לאחר ארוחת הערב המעוניינים יצטרפו לסיור ערב בטיילת ארקדיה המפורסמת והשוקקת חיים, בסיום נשוב למלון.

יום 5.
יום ה' # אודסה > תל אביב
היום נצא לשוק הגדול ביותר באוקראינה, לחגיגת קניות במחירים מצחיקים, נשוב למרכז העיר זמן פנוי לסיורים עצמאיים, לונה פארק, טיפולי ספא, רחצה בחוף הים, ארוחת ערב וסיכום הטיול ובכפוף לשעת הטיסה נצא לשדה התעופה באודסה לטיסה ישירה לתל אביב.

** יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות.

חברת התעופה אוקראינה אינטרנשיונל
יציאה לקייב 05:30 נחיתה 08:40

חזרה מאודסה 21:30 נחיתה 00:15

לפרטים והרשמה 03-5260926 או 0548374757 כשר ישיר / אביחי

המחיר כולל :
- טיסות סדירות, בקו תל אביב קייב / אודסה תל אביב. - בתי מלון בדרגה ראשונה או דרגת תיירות טובה לינה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים. - תחבורה: אוטובוס תיירים לביצוע התוכנית. - כלכלה חצי פנסיון מורחב: 4 ארוחות בוקר כשרות למהדרין + כריך לדרך + בקבוק מים אישי. 5 ארוחות ערב חמות במלון או מסעדות כשרות מהדרין פת ישראל וחלב ישראל. - מלווה הקבוצה: מנוסה ושומר מצוות, שיעמוד לרשותך במרוצת כל תקופת הטיול.
המחיר הנ"ל אינו כולל:
- ביטוח מכל סוג שהוא לרבות ביטוח נסיעות וביטוח ביטול. - הוצאות אישיות כגון שתיה בארוחות, טלפונים , כביסה וכד'. - כל שלא נכלל תחת הסעיף "המחירים הנ"ל כוללים". לתשומת לבך: - ראה תנאים, הגבלת אחריות וסעיף ביטולים בקישור זה