לטייל בעולם כשר בלי לשלם יותר
Phone

03-5095200


רומניה מושלגת
טיול מרתק ברומניה של הקרפטים – עוצמתם של ההרים לצד פארם של הארמונות, מהמערות שמתחת לאדמה לפסגות ההרים והנופים הנשקפים מהם, מערים מרהיבות מתקופת ימי הביניים לבוקרשט שאחרי עידן צ'אושסקו. טיול מגוון של ניגודים והפתעות.

תוכנית הטיול: מחירים ותאריכים:

יום 1
יום א' # תל-אביב > סיניה > ברשוב
מפגש קבוצה במוצ"ש  בנמל התעופה בן גוריון ממנו נמריא לבוקרשט. לאחר הנחית העברה לבית המלון בסיניה. לאחר התארגנות ניסע לברשוב, נבקר בעיר העתיקה מהמאה ה-13. נבקר בבית הכנסת העתיק, נסייר בסמטאות העיר העתיקות ובשוק המקומי חזרה לסיניה לארוחת הערב ולינה.

יום 2
יום ב' # סיניה > סיגישוארה
יום טיול לסיגישוארה, עיר יפהפייה מימי הביניים השומרת עדיין על המסתורין הקדום. העיר העתיקה אשר שרדה בשלמותה, מוקפת חומה ובה תשעה מגדלים שמורים להפליא, נראה את הכיכר היפה המוקפת בתים עתיקים ובה שוק עבודות יד וחנויות ובצידה עומד מגדל שעון עתיק. לא רחוק ממגדל השעון נמצא בית הולדתו של ולאד טפש הלוא הוא דרקולה נסייר בעיירה היפה ובסמטאותיה ולעת ערב נשוב לבית המלון.

יום 3
יום ג' # טירת בראן > טיול טרקטורונים
לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בטירת בראן – הידועה יותר בשמה כ"טירתו של דרקולה". טירה עתיקה שנבנתה בימי הביניים על מנת לשמור על המעבר בין וולאכיה לטרנסילבניה. ביציאה מן הטירה נוכל לבקר בשוק מציאות עממי וססגוני. בהמשך היום נצא לטיול טרקטורונים מלהיב וחוויתי (2 איש בטרקטורון). בסיומו של יום נשוב לבית המלון.

יום 4
יום ד' # סיניה > ארמון פלש > פויאנה בראשוב  > סיניה
הבוקר נבקר בארמון פלש שהינו אחד מן המפוארים בעולם ואחת מן האטרקציות המפורסמות של רומניה. הארמון מוקף בגן מופלא שבו זורמים נחלים עם מפלי מים. נמשיך לביקור בפויאנה ברשוב פנינת הקרפטים. פויאנה המפורסמת בנופה מרהיב, בגובה 1,030 מטר. נהנה מהנופים המושלגים המדהימים ונעלה ברכבל לתצפית מרהיבה פוסטובארו. בסיומו של יום נשוב לבית המלון.

יום 5
יום ה' # בוקרשט > תל אביב
ניפרד מסיניה וניסע לבוקרשט הבירה. בהגיענו נערוך סיור בעיר. נראה את שער הניצחון, ככר המהפכה וככר האיחוד ונבקר בבית הכנסת המרכזי . העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה ארצה.

 

רומניה מושלגת
תאריכים: 14/2-18/2
5 ימים, 4 לילות
מחיר:
אדם בחדר זוגי............ 765€
time
רומניה מושלגת
תאריכים: 6/3-10/3
5 ימים, 4 לילות
מחיר:
אדם בחדר זוגי............ 765€
time

המחיר כולל :

- טיסות ישירות לבוקרשט. - מלון בדרגה התיירות  טובה או ראשונה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים. - ארוחות: חצי פנסיון מורחב: 4 ארוחות בוקר במלון המבוססות על מוצרים מותרים וכלים חד פעמיים , ו4 ארוחות חמות  חלקן צמחוניות  ובצהרים – פיקניק (במקומות בהם מתאפשר) או אפשרות להכנת כריכים (לחם וממרחים). - דמי כניסה לאתרים לפי המסלול. - מדריך ישראלי צמוד מנוסה ושומר מצוות , שיעמוד לרשותך במרוצת כל תקופת הטיול. - טיפים לנותני השירותים בחו""ל. - אוטובוס נוח וממוזג לכל ימי הטיול.

המחיר הנ"ל אינו כולל:

- ביטוח רפואי ומטען. יש לדאוג לביטוח נסיעות מתאים, המכסה את כל ימי הטיול, כולל יום היציאה מהארץ ויום הנחיתה בארץ.  מומלץ לוודא כי ביטוח הנסיעות כולל ביטוח במקרה של ביטול הנסיעה חו"ח. - טיפים למלווה הקבוצה – טיפ מומלץ 3$-4$ לאדם ליום. - הוצאות אישיות (כגון שתיה בעת הארוחות), מופעים או הצגות וכל שלא נכלל תחת הסעיף "המחיר כולל". - תוספת היטל דלק/מיסים במידה ותהיה. לתשומת לבך: - ייתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות. - ראה תנאים, הגבלת אחריות וסעיף ביטולים בקישור זה  
Romanialeft-r