לטייל בעולם כשר בלי לשלם יותר
Phone

03-5095200


רומניה

טיול מרתק ברומניה של הקרפטים – עוצמתם של ההרים לצד פארם של הארמונות, מהמערות שמתחת לאדמה לפסגות ההרים והנופים הנשקפים מהם, מערים מרהיבות מתקופת ימי הביניים לבוקרשט שאחרי עידן צ'אושסקו. טיול מגוון של ניגודים והפתעות.

תוכנית הטיול: מחירים ותאריכים:

יום 1
יום ה` # תל-אביב > ברשוב > סיניה
מפגש קבוצה בנמל התעופה בן גוריון ממנו נמריא לבוקרשט. לאחר הנחיתה ניסע לאזור הרי הקרפטים ונבקר בברשוב העיר העתיקה מהמאה ה-13. נבקר בבית הכנסת העתיק, נסייר בסמטאות העיר העתיקות ובשוק המקומי. כמו כן, נעלה ברכבל לרכס טימפה לתצפית מרהיבה על העיר. בתום הביקור נגיע לבית המלון בסיניה.

יום 2
יום ו` # מכרות המלח
נצא לביקור באזור סלאניק פראחווה ונבקר במכרות המלח מהגדולים באירופה. מעליות יורידו אותנו מתחת לפני האדמה לסיור בחדרים השונים. בתום הביקור נחזור לבית המלון. הכנות לשבת, תפילה וסעודת ליל שבת.

יום 3
שבת # סיניה
לאחר התפילה וסעודת השבת נצא לטיול רגלי עם מלווה הקבוצה.

יום 4
יום א` # ארמון פלש > בראן > סיניה
הבוקר נבקר בארמון פלש שהינו אחד מן המפוארים בעולם ואחת מן האטרקציות המפורסמות של רומניה. הארמון מוקף בגן מופלא שבו זורמים נחלים עם מפלי מים. נמשיך לביקור בטירת בראן – הידועה יותר בשמה כ”טירתו של דרקולה”. טירה עתיקה שנבנתה בימי הביניים על מנת לשמור על המעבר בין וולאכיה לטרנסילבניה. ביציאה מן הטירה נוכל לבקר בשוק מציאות עממי וססגוני. בסיומו של יום נשוב לבית המלון.

יום 5
יום ב` # סיניה (סיגישוארה)
יום חופשי לסיורים בעיירה ולמנוחה. המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) ליום טיול לסיגישוארה, עיר יפהפייה מימי הביניים השומרת עדיין על המסתורין הקדום. העיר העתיקה אשר שרדה בשלמותה, מוקפת חומה ובה תשעה מגדלים שמורים להפליא, נראה את הכיכר היפה המוקפת בתים עתיקים ובה שוק עבודות יד וחנויות ובצידה עומד מגדל שעון עתיק. לא רחוק ממגדל השעון נמצא בית הולדתו של ולאד טפש הלוא הוא דרקולה נסייר בעיירה היפה ובסמטאותיה ולעת ערב נשוב לבית המלון.

יום 6
יום ג` # סיניה > הרי פגראש
יום טיול בנופים מרהיבים בין כפרים, יערות ונהרות לעבר הרי פגראש. בשעות הערב נשוב למלון בסיניה.

יום 7
יום ד` # בוקרשט > תל אביב
ניפרד מסיניה וניסע לבוקרשט הבירה. בהגיענו נערוך סיור בעיר. נראה את שער הניצחון, ככר המהפכה וככר האיחוד ונבקר בבית הכנסת המרכזי באם הזמן יאפשר נוכל לבקר (בשלום) בארמון העם המכונה “הארמון של צ`אושסקו”. תמה החופשה, העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה ארצה.

המחיר כולל :

טיסות: טיסות בינלאומיות בחברה סדירה, על פי המסלול.

בית מלון: מדרגת תיירות טובה בחדרים לשניים עם שירותים צמודים.

תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג לביצוע התוכנית.

כלכלה: חצי פנסיון מורחב: 6 ארוחות בוקר, 6 ארוחות חמות, ובצהרים - פיקניק (במקומות בהם מתאפשר) או אפשרות להכנת כריכים (לחם וממרחים).

מלווה קבוצה: מנוסה ושומר מצוות, שיעמוד לרשותך במרוצת כל תקופת הטיול.

סיורי הכרות: ברשוב, בוקרשט.

ביקורים מיוחדים: ארמון פלש, מכרות המלח בסלאניק פראחווה, טירתו של דרקולה, הרי פגראש.

טיפים: לנותני השירותים בחו”ל (למעט סבלות).

המחיר הנ"ל אינו כולל:

- ביטוח נסיעות. יש לדאוג לביטוח נסיעות מתאים, המכסה את כל ימי הטיול, כולל יום היציאה מהארץ ויום הנחיתה בארץ.  מומלץ לוודא כי ביטוח הנסיעות כולל ביטוח במקרה של ביטול הנסיעה חו"ח.

- טיפים למלווה הקבוצה – טיפ מומלץ 3$-4$ לאדם ליום.

- הוצאות אישיות (כגון שתיה בעת הארוחות)  וכל שלא נכלל תחת הסעיף "המחיר כולל":

לתשומת לבך:

- ייתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות.

ראה תנאים, הגבלת אחריות וסעיף ביטולים בקישור זה

Romanialeft-r